20.08.2015. 20:47

, LSM.LV - Sports

Laukuma saimniekiem ar diviem vārtu guvumiem izcēlās Lauris Dārziņš, kuru šajā spēlē atzina par labāko uzvarētāju sastāvā. Precīzi meta arī Ville Leino un Miķelis Rēdlihs. Rīdzinieki otrajā trešdaļā panāca 3:0 pārsvaru un noturēja uzvaru, lai gan viesi rezultāta starpību samazināja līdz minimumam.

Rīgas "Dinamo" hokejistu Fēliksu Šicu nosauca par turnīra labāko uzbrucēju.

Rezultātu mājinieki atklāja jau 38.sekundē, kad ātrā uzbrukumā Leino no iemetiena apļa pēc Krišjāņa Rēdliha piespēles ar spēcīgu un precīzu metienu pārspēja Minskas kluba vārtsargu Dmitriju Miļčakovu. Lai gan rīdzinieki vairāk kontrolēja ripu, nostiprināt pārsvaru pirmajā trešdaļā neizdevās.

Toties otrajā periodā minskiešiem divu vārtu zaudējumu maksāja noraidījumi. Miķelis Rēdlihs ar metienu vārtu apakšējā stūrī panāca 2:0, savukārt Dārziņš pēc teicamas izspēles tukša vārtu stūra priekšā izcēlās septiņas minūtes pirms pārtraukuma aizturētā soda situācijā. Vairākumu septiņas sekundes pirms trešdaļas beigu signāla paspēja realizēt arī Minskas "Dinamo", kad teicams plaukstas metiens izdevās bijušajam Rīgas kluba spēlētājam Metam Elisonam.

Elisons piecarpus minūtes pirms mača noslēguma cīņā Jakuba Sedlāčeka vārtu priekšā samazināja rezultāta pārsvaru līdz minimumam un Minskas komandai bija arī iespējas panākt izlīdzinājumu, kas gan palika neizmantotas. Pēdējā minūtē Dārziņš ievirzīja ripu tukšos vārtos, kad Miļčakovu bija aizstājis laukuma spēlētājs.

Septīto reizi rīkotajā LDz kausa izcīņā Rīgas "Dinamo" grupas spēlēs pārspēja Minskas "Dinamo" (4:3), bet piekāpās Kazaņas "Ak Bars" (2:3) un Jaroslavļas "Lokomotiv" (2:3 pēcspēles metienos).

Pirms LDz kausa izcīņas aizvadītajās pārbaudes spēlēs Rīgas "Dinamo" rēķinā bija četras uzvaras piecās cīņās. Kontinentālās hokeja līgas (KHL) sezonu rīdzinieki sāks 25.augustā mājās pret Kazaņas "Ak Bars".