26.10.2016. 21:58
Ceturto zaudējumu pēc kārtas pēcspēles metienu sērijā trešdien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) čempionātā piedzīvoja Rīgas «Dinamo» komanda, kas ar 1:2 (1:0, 1:0, 0:0, 0:0, 0:1) «bullīšos» piekāpās Mārtiņa Karsuma pārstāvētajai Maskavas «Dinamo». Latvijas vienībai šī ir septītā neveiksme pēc kārtas un tā joprojām ieņem pēdējo vietu Rietumu konferences, kā arī visas līgas kopvērtējumā.

Latvijas kluba labā vārtus guva Krišjānis Rēdlihs, kurš cīņas 18.minūtē izmantoja skaitlisko vairākumu, savukārt otrajā trešdaļā Aleksejs Cvetkovs atjaunoja neizšķirtu, piedevām punktu par rezultatīvu piespēli nopelnīja Karsums. Pamatlaikā un pagarinājumā uzvarētājs netika noteikts, bet «bullīšos» maskavieši divas reizes pārspēja Jakubu Sedlāčeku, kamēr rīziniekiem ar Ginta Meijas realizēto izgājienu bija par maz neveiksmju sērijas pārtraukšanai.

Spēles sākums aizritēja mierīgā gultnē un bez ļoti bīstamiem momentiem, taču ceturtajā minūtē laukuma saimnieki norībināja Jakuba Sedlāčeka sargāto vārtu stabu. Savukārt trešdaļas vidū iniciatīvu pārņēma viesi, kuru rindās laba iespēja bija Nikolajam Jeļisejevam.

Saistītie raksti

Trīs minūtes pirms perioda beigām rīdzinieki ieguva iespēju spēlēt skaitliskajā vairākumā un viņiem vajadzēja vien 22 sekundes, lai šo pārsvaru pārvērstu gūtos vārtos. Krišjānis Rēdlihs izdarīja spēcīgu metienu no zilās līnijas, bet ripa trāpījusi pret pretinieku spēlētāju, augstā lokā pārlidoja par Maskavas «Dinamo» vārtsarga Aleksandra Jerjomenko plecu un iespurdza vārtos. K.Rēdliham šie bija pirmie vārti sezonā, bet pie rezultatīvām piespēlēm šajā vārtu guvumā tika arī Latvijas kluba leģionāri Džastins Šags un Patriks Malens.

Līdzīgs bija arī otrā perioda sākums, abām komandām cīņu aizvadot ne pārāk ātrā tempā. Pēc nospēlētām sešām minūtēm Rīgas klubs otro reizi mačā ieguva skaitlisko vairākumu, taču šoreiz neko bīstamu izveidot neizdevās. Savukārt trešdaļas otrajā daļā pārsvars jau piederēja Maskavas kluba hokejistiem, kuriem izdevās panākt izlīdzinājumu.

'); $('#gallery-branding-main-27504').after(''); }else{ $('#gallery-branding-main-27504').after(''); $('#gallery-branding-main-27504').after(''); } if(typeof show_inner !== 'undefined' && show_inner == true){ $('#branding_right_gallery').css('background-position-x','0%').css('background-position-y','0%'); $('#branding_left_gallery').css('background-position-x','100%').css('background-position-y','0%'); } }else{ setTimeout(show_background_gal_27504, 500); } return true; } function addAdImp_27504(slider){ if(slider.atEnd){ $('#ad-impr-counter-27504').html(''); } return false; }

CAPOEIRA A.Čaka iela 59-5a, Rīga
Solncevs Valērijs Solncevs ValērijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Pludmales cīņa