14.10.2015. 19:49
Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Latvijas vienība Rīgas Dinamo kārtējās regulārās sezonas spēlē šodien centīsies tikt pie otrās uzvaras šosezon savā laukumā, uzņemot Ufas Salavat Julajev hokejistus

Dueli tiešraidē iespējams vērot kanālos TV6, TV5 un Viasat Sport Baltic.

Mača 1.trešdaļā rezultāts ir 2:1 Dinamo labā. Mājiniekiem vārtus jau 3.minūtē guva Kaspars Saulietis, bet brīdi vēlāk viesiem vairākumu realizēja Andreass Engkvists. Perioda vidū rīdzinieku aizsargs Stīvens Seigo atjaunoja vadību.

Dinamo sastāvs uz spēli:

Vārtsargi: #30 Joacim Eriksson, (#36 Jakub Sedlaček); aizsargi: #84 Tomas Kundratek - #16 Steven Seigo, #58 Guntis Galviņš – 9 Krišjānis Rēdlihs, #3 Ēriks Ševčenko - #11 Kristaps Sotnieks, - #26 Uvis Balinskis; uzbrucēji: #10 Lauris Dārziņš (K) - #22 Ville Leino - #70 Miks Indrašis, #13 Gunārs Skvorcovs - #43 Tim Sestito - #19 Miķelis Rēdlihs, #17 Kaspars Saulietis - #25 Andris Džeriņš - #87 Gints Meija, #12 Roberts Locāns - #21 Armands Bērziņš - #96 Māris Bičevskis, #32 Edgars Kulda.

Pēc sezonas pirmās trīs uzvaru sērijas rīdzinieki atkal cietuši trīs zaudējumus - pirms nedēļas ar 1:3 piekāpās Ņižņekamskas Ņeftehimik, piektdien pēcspēles metienu sērijā ar 2:3 piekāpās Čeļabinskas Traktor spēlētājiem, bet pirmdien ar 1:2 zaudēja Magņitogorskas Metallurg spēlētājiem.

Nesen rīdzinieki atbrīvojās no diviem uzbrucējiem - vācietis Fēlikss Šics karjeru turpinās Pētera Skudras trenētajā Ņižņijnovgorodas Torpedo vienībā, bet latvietis Roberts Bukarts pie jaunas komandas vēl nav ticis.

Tāpat vienībai pašlaik nevar palīdzēt aizsargi Aleksandrs Jerofejevs un Oskars Cibuļskis, kuri guvuši galvas savainojumus, kā arī uzbrucējs Nikolajs Jeļisejevs, kurš iepriekšējā spēlē lauza atslēgas kaulu un guva smadzeņu satricinājumu.

Tikmēr Krievijas medijos parādījušās ziņas, ka rīdziniekiem pievienosies Latvijas izlases aizsargs Georgijs Pujacs, kurš jau divas reizes iepriekš pārstāvējis komandu.

Sešos mačos savā laukumā Rīgas Dinamo komanda šosezon svinējusi tikai vienu panākumu. Savukārt 13 izbraukuma cīņās gūtas piecas uzvaras.

Tikmēr Salavat Julajev komanda pēdējās piecās spēlēs izcīnījusi četras uzvaras.

Turpinājumā Rīgas Dinamo uzsāks kārtējo trīs izbraukuma spēļu sēriju, viesojoties pie Jaroslavļas Lokomotiv, Salavat Julajev un Magņitogorskas Metallurg komandām.

KHL Rietumu konferences kopvērtējumā Rīgas Dinamo ar 24 punktiem 20 mačos ieņem 13.vietu, tomēr labāko astotnieks ir tikai četru punktu attālumā.

Savukārt Ufas vienība ar 27 punktiem 19 mačos ieņem desmito vietu Austrumu konferencē.