12.08.2013. 16:24
Pirmdien Čehijas galvaspilsētā Prāgā pirmo pārbaudes spēļu turnīru pirms gaidāmās Kontinentālās Hokeja līgas (KHL) jaunās sezonas uzsāka Latvijas vienība Rīgas Dinamo, ar rezultātu 3:2 papildlaikā uzveicot Kazaņas Ak Bars.

Dinamiešus pirmā perioda vidū vadībā izvirzīja Pols Šehura, bet otrajā periodā komandas pamanījās gūt pat trīs vārtus. Vispirms ar Aleksandra Burmistrova un Mihaila Varnakova pūlēm Ak Bars ieguva vadību, bet 23 sekundes pirms trešdaļas beigām Miks Indrašis panāca 2:2. Noslēdzošajā trešdaļā varti netika gūti, bet papildlaika 4.minūtē rīdzinieku uzbrucējs Kails Vilsons bija precīzs, raidot vārtos Konstantīna Baruļina atsisto ripu - 3:2!

Turnīrā piedalās arī mājinieki Lev (spēle pret Dinamo 13.08) un Ufas Salavat Julaev (15.08). Šovakar Prāgas un Ufas komandas tiksies savā starpā. Noslēdzošajā turnīrā dienā 16.augustā klubi aizvadīs maču par vietu turnīrā.

Traumu dēļ Rīgā palikuši vārtsargs Māris Jučers (rokas savainojums), kā arī uzbrucēji Māris Bičevskis (ceļgala savainojums) un Juris Upītis (pleca savainojums).

Augusta sākumā Dinamo jau aizvadīja divus pārbaudes mačus Piņķos ar Krievijas augstākās līgas (VHL) komandām - čempionus Ņeftekamskas Toros izdevās uzveikt ar 8:1, bet Aļmetjevskas Ņeftjaņik pārspēti ar 3:0. Šajos mačos iespēja tika dota tiem, kuri cenšas iekļūt komandas pamatsastāvā. Piemēram, uzbrucējs Artūrs Kuzmenkovs pa ripai iemeta katrā no spēlēm.

Kazaņas Ak Bars - Rīgas Dinamo 2:3 (0:1; 2:1; 0:0; 0:1)

Vārti: 11:23 Šehura 0:1; 27:22 Burmistrovs (Pesonens, Medvedevs) 1:1; 34:35 Stepltons (Varnakovs, maz.) 2:1; 39:37 Indrašis (Bukarts) 2:2; 63:54 Vilsons (Robinsons) 2:3;

Vārtsargi: Konstantīns Baruļins - Jakubs Sedlāčeks

Dinamo sastāvs uz spēli ar Ak Bars:

Vārtsargi: Jakubs Sedlāčeks ( Mikaēls Telkvists);

Aizsargi: Georgijs Pujacs (C) - Mets Robinsons, Arvīds Reķis - Oskars Cibuļskis, Krišjānis Rēdlihs - Kristaps Sotnieks, Edgars Siksna;

Uzbrucēji: Marsels Haščāks - Kails Vilsons - Marsels Hosa, Aleksandrs Ņiživijs -Andris Džeriņš - Gints Meija Roberts Bukarts - Pols Šehura - Miks Indrašis,  Kārlis Ozoliņš - Artūrs Kuzmenkovs - Mārtiņš Cipulis, Deivids Sarkanis.

Augusta beigās Rīgā Dinamo uzņems tradicionālo Latvijas Dzelzceļa kausa izcīņas turnīru.

Rīgas Dinamo pirmssezonas pārbaudes spēles (avots - dinamoriga.eu):

2. augusts, Inbox.lv ledus halle Piņķos, DINAMO RĪGA – Ņeftekamskas TOROS 8:1 (3:0, 4:1, 1:0)

8. augusts, Inbox.lv ledus halle Piņķos, DINAMO RĪGA – Almetjevskas ŅEFTJAŅŅIK 3:0 (1:0, 1:0, 1:0)

12. augusts, Prāga, Kazaņas AK BARS – DINAMO RĪGA 2:3 (0:1, 2:1, 0:0, 0:1)

13. augusts, plkst. 17:30, Prāga, Prāgas LEV – DINAMO RĪGA (EUROSPORT 2);

15. augusts, plkst. 13:00, Prāga, Ufas SALAVAT JULAEV – DINAMO RĪGA;

16. augusts, plkst. 13:00 vai 17:30, Prāga, spēle par vietu (EUROSPORT 2);

26. augusts, plkst. 19:30, Arēna Rīga, DINAMO RĪGA – Jaroslavļas LOKOMOTIV (TV6);

27. augusts, plkst. 19:30, Arēna Rīga, DINAMO RĪGA – Kazaņas AK BARS (TV6);

29. augusts, plkst. 20:00, Arēna Rīga, spēle par vietu (TV6).

Ginijatuļina Elvīra Ginijatuļina ElvīraMākslas vingrošana, Spēka Triscīņa, Fitness, Bodibildings, Pilates, Ārstnieciskā vingrošana