30.07.2015. 20:54
Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Latvijas komanda Rīgas «Dinamo» savā trešajā pirmssezonas pārbaudes spēlē ceturtdien Tukumā ar rezultātu 3:4 (0:2, 1:2, 2:0) piekāpās Krievijas klubam Novosibirskas «Sibirj».

• Rīgas «Dinamo» tomēr noslēdz līgumu ar Skvorcovu šodien
  • Heikila: Vēl sniegumā jāuzlabo daudzas lietas vakar

Spēli Rīgas «Dinamo» komanda sāka neveiksmīgi, pirmajā trešdaļā ielaižot divus vārtus, bet otrās trešdaļas pirmajās divās minūtēs - vēl divus. Tomēr 34.minūtē Rīgas «Dinamo» labā pirmos vārtus guva kanādiešu aizsargs Stīvens Seigo, kurš trešās trešdaļas sākumā bija precīzs vēlreiz.

Cīņas 54.minūtē deficītu līdz 3:4 samazināja vēl viens «Dinamo» leģionārs Tims Sestito, kurš pielaboja Tomāša Kundrāteka metienu, tomēr neizšķirtu mājiniekiem tā arī neizdevās panākt.

Pēc dueļa abas komandas arī aizvadīja pēcspēles metienu sēriju, kurā arī uzvarēja «Sibirj», būdama pārāka ar 1:0. Vienīgos vārtus «bullīšos» guva Dmitrijs Moņa.

Par labāko spēlētāju Rīgas «Dinamo» rindās tika nosaukts Seigo.

Piektdien «Dinamo» ar «Sibirj» tiksies atkārtoti, bet šis mačs plkst. 16 tiks sākts «Inbox.lv» ledus hallē Piņķos.

Rīgas «Dinamo» sastāvs spēlē ar «Sibirj»

Vārtsargi: Jakubs Sedlāčeks, (Joakims Ēriksons).

Aizsargi: Tomāšs Kundrāteks, Stīvens Seigo, Kristaps Sotnieks, Oskars Cibuļskis, Krišjānis Rēdlihs, Guntis Galviņš, Aleksandrs Jerofejevs, Ēriks Ševčenko.

Uzbrucēji: Lauris Dārziņš, Miķelis Rēdlihs, Tims Sestito, Felikss Šics, Ville Leino, Gints Meija, Miks Indrašis, Andris Džeriņš, Kaspars Saulietis, Gunārs Skvorcovs, Armands Bērziņš, Roberts Locāns.

Līdz šim Somijas speciālista Kari Heikiles vadītā «Dinamo» komanda bija aizvadījusi divas pārbaudes spēles, izcīnot uzvaras. Pirmajā no mačiem Rīgas hokejisti ar 3:1 Valmierā pieveica Toljati «Lada», kur par treneri strādā Artis Ābols. Savukārt nākamajā mačā turpat Valmierā «Dinamo» ar 6:2 sagrāva Podoļskas «Vitjaz», piecus no sešiem vārtiem gūstot trešajā trešdaļā.

Jauno sezonu Rīgas «Dinamo» sāks 25. augustā «Arēnā Rīga» pret spēcīgo Austrumu konferences komandu Kazaņas «Ak Bars».