13.07.2015. 19:41

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

"Dinamo" galvenā trenera Kari Heikilas un viņa palīgu Normunda Sējēja, Aleksandra Ņiživija, Jura Klodāna un Eduarda Rābes rīcībā treniņnometnes sākumā būs trīs vārtsargi, 12 aizsargi un 18 uzbrucēji. Nometnes dalībnieku vidū ir 15 spēlētāji ar spēkā esošiem līgumiem un 16 spēlētāji ar pārbaudes laika līgumiem, kā arī divi jaunie HK "Rīga" hokejisti.

Uz Valmieru nedevās uzbrucējs Māris Bičevskis, kurš pēc muguras operācijas trenējas Rīgā pēc individuālās programmas. Savukārt kājas savainojuma dēļ šobrīd Valmierā trenēties nevar arī uzbrucējs Rodrigo Ābols.

Treneru rīcībā ir vārtsargi Jakubs Sedlāčeks, Joakims Eriksons, Salvis Balandīns, kā arī aizsargi Tomāšs Kundrāteks, Stīvens Seigo, Kristaps Sotnieks, Oskars Cibuļskis, Krišjānis Rēdlihs, Guntis Galviņš, Aleksandrs Jerofejevs, Kristaps Zīle, Ralfs Grīnbergs, Māris Jass, Renārs Demiters un Krišs Lipsbergs.

Uzbrucēju sastāvā ir Lauris Dārziņš, Miķelis Rēdlihs, Gints Meija, Roberts Bukarts, Andris Džeriņš, Kaspars Saulietis, Gunārs Skvorcovs, Lauris Bajarūns, Armands Bērziņš, Nikolajs Jeļisejevs, Edgars Kulda, Koba Jass, Roberts Jekimovs, Georgijs Gromovs, Ralfs Rinke, Artūrs Krūmiņš, Roberts Locāns un Sandis Zolmanis.

Treniņnometnes laikā "Dinamo" hokejisti Valmierā aizvadīs divas pārbaudes spēles – 24. jūlijā pret Toljati "Lada", kur treneru korpusā ir bijušais rīdzinieku galvenais treneris Artis Ābols, kā arī 28. jūlijā pret Maskavas apgabala "Vitjaz". Treniņos un pārbaudes spēlēs treneri izvērtēs hokejistus ar pārbaudes laika līgumiem un izlems, ar kuriem slēgt pilnvērtīgus līgumus.

Rīgas "Dinamo" pirmo spēli jaunajā KHL sezonā aizvadīs 25.augustā pret Kazaņas "Ak Bars".FP Investment, SIA E.Melngaiļa 1a, Rīga, LV-1010
Šmigarevs Andrejs Šmigarevs AndrejsBrīvā cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties