09.01.2014. 15:03

• Lauris Dārziņš atgriežas Rīgas «Dinamo» komandā vakar
  • Rīgas «Dinamo» piedzīvo smagu sakāvi pret «Metallurg» 2014. g. 7. janvāris
  • Ābols: Beigās mūsu spēle sabruka 2014. g. 7. janvāris

Pirmo bīstamo momentu mačā izveidoja Rīgas «Dinamo» komanda, tomēr pārsvars cīņas sākumā piederēja mājiniekiem un piektajā minūtē Džeimijs Džonsons pirmoreiz atstāja Latvijas klubu mazākumā. Rīgas «Dinamo» sastāvā pārliecinoši darbojās ceturtā maiņa un pret Gunāru Skvorcovu tika nopelnīts noraidījums, tomēr mājinieki ne tikai izveidoja bīstamu pretuzbrukumu, bet arī izprovocēja uz noraidījumu rīdziniekus.

Visu pirmo trešdaļu pārsvars piederēja «Traktor» komandai, bet Rīgas «Dinamo» atbildēja ar pāris bīstamiem prettriecieniem. Savukārt trešdaļas izskaņā mājiniekiem tomēr izdevās gūt divus vārtus - rezultāts tika atklāts 17.minūtē, kad vārtos ielidoja Andreja Popova metiens, bet pēdējā minūtē ar vārtu guvumu atzīmējās arī Jans Buliss.

Otrās trešdaļas sākumā «Traktor» komandai turpināja piederēt pārsvars un rīdzinieki arī izturēja mazākumu, bet cīņas gaita momentā izmainījās pēc uzbrucēju virknējumu sajaukšanas - sākotnēji septītajā minūtē skaistā pretuzbrukumā pēc Meta Robinsona un Rustama Begova piespēlēm teicami meta Pavlovs, bet vēl pusotru minūti vēlāk Miks Indrašis piespēlēja Kailam Vilsonam, tālāk ripa nokļuva pie Hosas, kurš no vārtu priekšas ieraidīja ripu augšējā stūrī, panākot jau izlīdzinājumu 2:2.

Pēc šāda notikumu pavērsiena spēle kļuva ātrāka ar abpusējiem uzbrukumiem, bet vārtus atkal guva tieši rīdzinieki - Indrašis atņēma ripu pretinieku zonā un atdeva lielisku piespēli Krišjānim Rēdliham, kurš meta nekļūdīgi, izvirzot jau Latvijas komandu vadībā ar 3:2. Tieši šādi arī noslēdzās cīņas otrā trešdaļa.

Rīgas «Dinamo» - Čeļabinskas «Traktor» 5:2 (0:2, 3:0, 2:0)

Vārtu guvēji: 1:0 Andrejs Popovs (Kondratjevs, Gļinkins) (16:35), 2:0 Jans Bulis (Kontiola, 19:21), 2:1 Vitālijs Pavlovs (Robinsons, Begovs) (26:41), 2:2 Marsels Hosa (Indrašis, Vilsons) (28:16), 3:2 Krišjānis Rēdlihs (Indrašis, Šekura) (36:58), 4:2 Marsels Haščāks (48:15), 5:2 Pols Šekura (Kuzmenkovs, Haščāks) (58:15).

Metieni: 22 - 24

Soda minūtes: 10 - 4

Rīgas «Dinamo» sastāvs pret «Traktor»

Vārtsargi: Mikaēls Telkvsists (Jakubs Sedlāčeks);

Aizsargi: Sandis Ozoliņš - Arvīds Reķis, Rodrigo Laviņš - Mets Robinsons, Kristaps Sotnieks - Krišjānis Rēdlihs;

Uzbrucēji: Vitālijs Pavlovs - Kails Vilsons - Marsels Hosa, Džeimijs Džonsons - Pols Šekura - Miks Indrašis, Roberts Bukarts - Andris Džeriņš - Marsels Haščāks, Gunārks Skvorcovs - Māris Bičevskis - Rustams Begovs.

Iepriekšējās trijās spēlēs «Dinamo» hokejisti šajā izbraukumā ieguvuši trīs punktus. Pēdējā spēlē Magņitogorskā Arta Ābola vadītā komanda cieta pamatīgu zaudējumu 2:6 pret vietējo «Metallurg» vienību.

Trešdien Rīgas klubs paziņoja par ilgtermiņa vienošanos ar bijušo «Traktor» uzbrucēju, Latvijas valstsvienības līderi Lauri Dārziņu. Vienība vēsta, ka 28 gadus vecais hokejists laukumā varētu doties tuvākajā laikā.

Turnīra tabulas Rietumu konferences kopvērtējumā «Dinamo» ar 42 mačos nopelnītiem 75 punktiem šobrīd ieņem ceturto vietu.

Nākamās četras spēlēs «Dinamo» hokejisti aizvadīs savā laukumā. Pirmo no tām 13. janvārī pret līgas jaunpienācēju Vladivostokas «Admiral».

Mihailovs Jurijs Mihailovs JurijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa