04.01.2016. 19:30
Ar zaudējumu 2016. gadu pirmdien sāka Rīgas «Dinamo» komanda, kas svarīgā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) čempionāta spēlē ar 1:2 pēcspēles metienos piekāpās tiešajai konkurentei cīņā par vietu Gagarina kausa izcīņā Bratislavas «Slovan» no Slovākijas.

Vārtu guvēji:

1:0 Pavols Skalickis (17:52).

1:1 Tims Sestito (Seigo, Zabis) (34:38).

Teksta tiešraide Pēdējais atjauninājums 21:57 21:57

Uzvaru ar 2:1 pēcspēles metienu sērijā izcīna «Slovan» hokejisti.

21:48

Pagarinājums noslēdzies. 65 minūšu laikā komandas uzvarētāju nenoskaidro. Sekos pēcspēles metieni.

21:48

Neliela saņeršanās Dinamo vārtu priekšā. Līdz OT beigām 2:23— Dinamo Riga (@hcDINAMORIGA)

21:45

Papildlaikā vairāk darba Rīgas «Dinamo» vārtsargam Joakimam Ēriksonam. Viņš spēlē nevainojami.

21:42

Sācies papildlaiks.

21:38

Mača pamatlaiks noslēdzies. Rezultāts pēc nospēlētām 60 minūtēm ir 1:1.

21:35

Spēli klātienē «Arēnā Rīgā» skatās 3888 skatītāji.

21:33

Savus otros vārtus šajā mačā pretuzbrukumā varēja gūt Pavols Skalickis, taču to viņam neļāva Joakima Ēriksona meistarība.

21:27

Spēlē aizvadītas 50 minūtes.

21:23

A photo posted by Dinamo Rīga (@dinamorigaofficial) on Jan 4, 2016 at 11:17am PST

21:20

Divu minūšu sodu par bloķēšanu saņēmis Rīgas «Dinamo» rezultatīvākais spēlētājs Lauris Dārziņš.

21:16

Rīgas «Dinamo» uzbrucējs Filips Toluzakovs svin vārtu guvumu, bet pēc video atkārtojuma noskatīšanās redzams, ka vārti nav gūti. Rezultāts joprojām 1:1.

21:06

Sākusies trešā trešdaļa.

20:50

Otrais periods noslēdzies. Pēc nospēlētām 40 minūtēm rezultāts neizšķirts - 1:1.

20:43

Vārti! 1:1. Aktīvi nospēlējot vārtu priekšā, izlīdzinājumu «Dinamo» komandai panāca vienības labākais snaiperis Tims Sestito. Viņš bija veiklākais spēlētājs pie Berija Brasta vārtiem, ieraidot atlēkušo ripu «Slovan» sargātajā cietoksnī.

20:39

Rīgas vienība otro reizi spēlēs skaitliskajā vairākumā.

20:36

Otrā perioda vidū visai liels pārsvars pieder Bratislavas hokejistiem. Pāris epizodēs no vārtu zaudējuma laukuma saimniekus glāba Joakims Ēriksons.

20:34

20:30

Asumi pie «Dinamo» komandas vārtiem. Dūres gan hokejisti lietā neliek. Komandas turpina cīņu četratā pret četriem.

20:26

Pēc tāla Vladimira Mihālika metiena ripa trāpa pa tuvo «Dinamo» vārtu stabiņu. Brīdi vēlāk laba iespēja bija Gintam Meijam, taču tā palika neizmantota.

20:24

Tikmēr vēl vienā mačā pie panākuma tikusi arī uzbrucēja Martiņa Karsuma pārstāvētā Maskavas «Dinamo», kas pirms Jaunā gada no galvenā trenera amata atbrīvoja Latvijas speciālistu Hariju Vītoliņu.

«Dinamo» trenera Sergeja Oreškina debijā ar 5:1 (1:1, 2:0, 2:0) pieveica KHL čempioni Sanktpēterburgas SKA.

Uzvarētājiem ar diviem gūtiem vārtiem izcēlās bijušais KHL Latvijas vienības Rīgas «Dinamo» aizsargs Mets Robinsons.

Karsums traumas dēļ nav devies laukumā jau kopš 27.novembra.

20:22

Pirmais noraidījums «Dinamo» komandai. Par Lukāša Kašpara klupināšanu divu minūšu sods piešķirts Gunāram Skvorcovam.

20:20

Sākusies otrā trešdaļa.

20:00

Pirmā trešdaļa noslēgusies. Pēc aizvadītām 20 minūtēm rezultāts ir 1:0 «Slovan» labā.

19:57

Vārti! 1:0. «Slovan» atklāj rezultātu. Pēc rupjas Ginta Meijas kļūdas laukuma centrā vārtus viesu labā guva Pavols Skalickis, ripu raidot «Dinamo» vārtos starp Joakima Ēriksona kājsargiem. Viņš visu paveica ļoti meistarīgi, sodot laukuma saimniekus par paviršu spēli.

19:56

19:55

Pirmajā trešdaļā jāspēlē vēl trīs minūtes.

19:52

Krievu leģionārs Filips Toluzakovs nopelna vairākuma iespēju «Dinamo» komandai.

19:46

Ja šodienas gaviļnieks Sorokins saka, ka vēl var paskriet pakaļ aizejošam vilcienam, tad ceram, ka Dinamo to noķers! — Viasat Sport Baltic (@ViasatSport_LV)

19:44

Vēl vienā spēlē uzvaru izcīnījusi latviešu uzbrucēja Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Ņižņijnovgorodas «Torpedo», kuru vada Latvijas speciālisti Pēteris Skudra un Ģirts Ankipāns.

«Torpedo» savā laukumā ar 4:0 (2:0, 2:0, 0:0) pārspēja Toljati «Lada» vienību, kuras vārtus sargā latvietis Edgars Masaļskis, bet treneris ir Artis Ābols.

Pirmajā periodā mājinieki nedaudz vairāk kā divu minūšu laikā guva divus vārtus, bet otrajā trešdaļā viņi vēl divas reizes pārspēja Masaļski.

Masaļskis «Lada» vārtos tvēra 19 no 23 «Torpedo» hokejistu mestajām ripām.

19:43

Indrašis no vārtu priekšas met garām— Dinamo Riga (@hcDINAMORIGA)

19:42

Pirmajās septiņās minūtēs liels pārsvars «Dinamo» hokejistiem. Spēle rit straujā tempā.

19:40

Tikmēr citā pirmdienas KHL mačā latviešu aizsargs Oskars Bārtulis izcēlās ar rezultatīvu piespēli, kas gan neglāba viņa pārstāvēto Vladivostokas «Admiral» komandu no zaudējuma.

«Admiral» savā laukumā ar 2:4 (0:3, 1:0, 1:1) piekāpās Ufas «Salavat Julajev», kam šis bija trešais panākums pēc kārtas.