26.10.2013. 17:30

• Telkvists iekļuvis KHL topa 2. vietā vakar
  • Bukarts: Agrāk ļoti pārdzīvoju un lauzu nūjas 2013. g. 24. oktobris
  • Spruktam, visticamāk, sezona beigusies; Sočos nespēlēs vakar

Vārtu guvēji: 1:0 Iļja Kovaļčuks (Šipačovs) (0:58), 2:0 Tonijs Mortensons (Tihonovs, Toresens) (14:02), 1:2 Andris Džeriņš (Kuzmenkovs, Ņiživijs) (18:28).

Maču SKA hokejisti sāka ar ļoti aktīvu došanos uzbrukumā, kas rezultātu deva jau pēc nospēlētām 58 sekundēm - pēc piespēles no aizvārtes precīzs bija Kovaļčuks. Rīdzinieki tūdaļ pat spēja cīņas gaitu izlīdzināt, taču piektajā minūtē pēc Arvīda Reķa misēkļa ar ripas izraidīšanu no zonas nokļuva mazākumā.

Mazākumā «Dinamo» komanda darbojās ļoti pārliecinoši, bet reizi komandu no zaudētiem vārtiem glāba Sedlāčeks. Drīz pēc atgriešanās vienādos sastāvos noraidīts tika arī Gunārs Skvorcovs, tomēr arī šoreiz SKA vairākums tika apturēts.

Šajā laikā iniciatīva pilnībā bija nonākusi laukuma saimnieku pusē, kas regulāri aplenca «Dinamo» vārtus un izveidoja vienu bīstamu epizodi pēc otras.

Drīz vien tas noveda pie otrajiem zaudētājiem vārtiem, kad precīzs no asa leņķa bija Mortensons. Turpinājumā SKA apgriezieni jūtami samazinājās, bet rīdzinieki uz to spēja atbildēt ar gūtiem vārtiem, kad pusotru minūti pirms trešdaļas beigām pretuzbrukumu precīzi noslēdza Džeriņš.

Rīgas «Dinamo» komandas sastāvs mačam ar SKA

Vārtsargi: Jakubs Sedlāčeks (Rihards Cimermanis).

Aizsargi: Sandis Ozoliņš - Arvīds Reķis, Georgijs Pujacs - Mets Robinsons, Kristaps Sotnieks - Rodrigo Laviņš, Edmunds Augstkalns.

Uzbrucēji: Vitālijs Pavlovs - Kails Vilsons - Marsels Hosa, Aleksandrs Ņiživijs - Pols Šekura - Gints Meija, Roberts Bukarts - Andris Džeriņš Miks Indrašis, Juris Upītis - Artūrs Kuzmenkovs - Gunārs Skvorcovs, Deivids Sarkanis.

Turnīra tabulas Rietumu konferences kopvērtējumā Rīgas «Dinamo» ar 19 spēlēs iekrātiem 36 punktiem šobrīd atrodas 3. pozīcijā, bet SKA 21 mačā nopelnītie 45 punkti dod līderpozīciju.

Pirmdien «Dinamo» hokejisti tiksies ar Mitišču «Atlant», trešdien ar Jaroslavļas «Lokomotiv» un piektdien ar Čerepovecas «Severstaļ», bet pēc tam sāksies novembra starptautisko spēļu pārtraukums, tāpēc nākamā KHL spēle Rīgā risināsies vien 13. novembrī.