05.02.2016. 19:47

, LSM.LV - Sports

Rīdzinieku melno sēriju, kurā 10 trešdaļas savā laukumā netika gūti vārti, pārtrauca Kaspars Saulietis, realizējot soda metienu. Precīzi meta arī Gints Meija, kuru atzina par labāko mājinieku sastāvā.

"Dinamo" pirmajās divās trešdaļās pa reizei spēja atspēlēties un atjaunot neizšķirtu, bet ofensīvu pēdējā periodā izjauca noraidījumi. Kazahstānas klubam uzvaras vārtus sešas minūtes pirms spēles beigām guva Brendons Bočenski, kad rīdzinieki bija palikuši ar trim laukuma spēlētājiem.

Viesi nedaudz aktīvāk nospēlēja mača sākumā un trešdaļas vidū izvirzījās vadībā, kad Naidžels Douss vārtu priekšā saņēma piespēli no aizvārtes un bez kavēšanās meta. Taču dažas minūtes vēlāk Saulieti izrāvienā pret vārtiem neatļauti kavēja un viņš pats pārliecinoši realizēja soda metienu.

Pēc nedaudz vairāk kā divas nedēļas dziedēta atslēgas kaula lūzuma laukumā atgriezās Tims Sestito un uzlaboja "Dinamo" uzbrukumu. Laukuma saimnieki otrajā trešdaļā ilgstoši apdraudēja pretinieku vārtus, spēlējot vairākumā, taču otro ripu ielaida paši, spēlējot mazākumā. Pēc Kevina Dalmena tāla metiena ripa no apmales atlēca vārtu priekšā aiz muguras vārtsargam Jakubam Sedlāčekam un Dastins Boids viegli panāca 2:1. Tomēr līdz pārtraukumam rezultāts atkal kļuva neizšķirts - pēc slimošanas atlabušais Meija trāpīja vārtsargam Pavelam Poluektovam starp kājsargiem. Vēl vienu Meijas mesto ripu atvairīja vārtu stabiņš.

"Dinamo" saturīgā spēle izjuka trešā perioda otrajā pusē, kad noraidījumi sekoja viens otram, tostarp arī strīdīgās situācijās. Spēlējot trijatā pret pieciem, pēc Bočenski netraucēta metiena tika zaudēti trešie vārti.

Iepriekšējās trijās mājas spēlēs rīdzinieki palika tukšā pret Minskas "Dinamo" (0:3), Maskavas CSKA (0:5) un Helsinku "Jokerit" (0:7).

"Dinamo" pirmdien aizvadīs sezonā pēdējo izbraukuma spēli Bratislavā pret "Slovan", bet pēdējās divas cīņas aizvadīs mājās 16. un 18.februārī attiecīgi pret Maskavas "Dinamo" un Sanktpēterburgas SKA. Ar 57 spēlēs iekrātiem 68 punktiem "Dinamo" arvien ieņem 12.vietu KHL Rietumu konferencē.

Sēlijas mežs, orientēšanās sporta klubs Sēlijas mežs, orientēšanās sporta klubs "Dolomīts M", Salas p., Salas n., LV-5230