28.12.2013. 19:30
Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Latvijas komanda Rīgas Dinamo pirmajā spēlē pēc decembra pārtraukuma sestdien nenoturēja vadību un ļoti saspringtā spēlē ar rezultātu 1:2 (0:0, 1:0, 0:1, 0:0, 0:1) savā laukumā pēcspēles metienu sērijā piekāpās Čehijas klubam Prāgas Lev.

Spēles rezultātu otrās trešdaļas piektajā minūtē atklāja Marcels Hosa, bet izlīdzinājumu viesi panāca priekšpēdējā minūtē, neļaujot rīdzinieku vārtsargam Mīkaelam Telkvistam aizvadīt otro "sauso" spēli pēc kārtas.

Savukārt "bullīšos" viesi bija pārāki ar 2:0.

Šajā spēlē rīdzinieku rindās atgriezās kanādiešu uzbrucējs Džeimijs Džonsons, kurš komandā pavadīja pagājušo sezonu, bet vienībai no jauna pievienojās decembra vidū. Viņš spēlēja otrajā uzbrucēju virknējumā ar Polu Šekuru un Miku Indraši. Tāpat Andri Džeriņu rīdzinieku sastāvā aizstāja Māris Bičevskis.

Iepriekšējo maču "Dinamo" komanda aizvadīja 13.decembrī, kad savā laukumā ar 2:0 uzvarēja pērnās sezonas līgas finālistus Čeļabinskas "Traktor". Pēc tam čempionātā iestājās decembra nacionālo izlašu pārtraukums, bet pēc šodienas spēles rīdzinieki svētdien uzņems arī Bratislavas "Slovan".

Abu komandu pirmajā šīs sezonas tikšanās reizē 21.oktobrī "Lev" savā laukumā uzvarēja pēcspēles metienu sērijā ar 2:1. Tāpat Prāgas klubs bija labāks abās komandu savstarpējās spēlēs pagājušajā sezonā.

"Dinamo" janvārī aizvadīs 12 mačus, astoņi no kuriem notiks izbraukumā. Pēc tam KHL čempionātā iestāsies vēl viens pārtraukums, kas veltīts Soču olimpiskajām spēlēm.

"Dinamo" ar 69 punktiem 37 spēlēs pakāpās uz ceturto vietu Rietumu konferences kopvērtējuma tabulā. Trešajā pozīcijā ar 70 punktiem 39 mačos atrodas aizsarga Oskara Bārtuļa pārstāvētā Doņeckas "Donbass" vienība.

Savukārt "Lev" ar 67 punktiem 38 spēlēs šajā pašā konferencē atrodas sestajā vietā.

Šajā KHL sezonā spēlē 28 komandas, kas sadalītas četrās divīzijās, pa septiņiem klubiem katrā. Katra komanda KHL regulārajā čempionātā aizvadīs 54 spēles - divas spēles (pa vienai savā laukumā un izbraukumā) ar katru līgas komandu.

Pēc regulārās sezonas katras konferences astoņas spēcīgākās komandas iekļūs Gagarina kausa izcīņā, bet vājākās vienības sezonu turpinās Cerību kausā, ko pērn ieguva Rīgas "Dinamo".

Rīgas "Dinamo" komandai kā minimālais mērķis izvirzīts iekļūt Gagarina kausa izcīņā.

Latvijas Svarbumbu celšanas asociācija Saules 110-45, Ventspils, LV-3601
Mihailovs Jurijs Mihailovs JurijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa