11.10.2017. 19:01
Kārtējo neveiksmi Kontinentālās hokeja līgas (KHL) čempionātā trešdien piedzīvoja Rīgas «Dinamo» komanda, kas ar rezultātu 1:3 piekāpās Pētera Skudras vadītajai un Kaspara Daugaviņa pārstāvētajai Ņižņijnovgorodas «Torpedo». Vienīgos vārtus Rīgas hokejistiem guva Ņikita Jevpalovs. Abu klubu savstarpējos dueļos Latvijas vienība piedzīvoja jau sesto zaudējumu pēc kārtas.

Vārtu guvēji: 1:0 Mihails Smoļins (Urakovs) (25:17), 1:1 Ņikita Jevpalovs (Pujacs) (28:16, vair.), 2:1 Genādijs Stoļarovs (Sergienko, Grigorjevs) (38:31, vair.), 3:1 Deniss Paršins (Galuzins) (42:10, vair.).

Jau spēles sākumā rīdzinieki, kuri iepriekšējā mačā pārtrauca 14 zaudējumu sēriju, nokļuva skaitliskajā mazākumā, uz noraidīto soliņa dodoties Robertam Lipsbergam, kurš saskrējās ar pretinieku vārtsargu. Mazākumu viesi izturēja un drīz vien jau paši tika pie iespējas spēlēt vairākumā, taču bīstamus momentus pie «Torpedo» vārtiem izveidot nespēja, tā vietā komandu glābjot vārtsargam Jānim Kalniņam.

Ievada trešdaļas otrajā pusē abas komandas apmainījās ar vairākiem bīstamiem uzbrukumiem, neliels pārsvars bija laukuma saimniekiem, tomēr rezultāts netika atklāts.

Otrā perioda sākumā rīdzinieki atkal ieguva iespēju spēlēt vairākumā, neko bīstamu neizveidojot un gandrīz iekrītot pretuzbrukumā, bet abām komandām atkal spēlējot vienādos sastāvos «Torpedo» atklāja rezultātu. Latvijas kluba spēlētāji nesapratās aiz saviem vārtiem, ļaujot pretinieku spēlētājam Smoļinam izslidot no aizvārtes un pārspēt līdz tam nevainojami spēlējošo Kalniņu.

Jepavlovs izlīdzina rezultātu ar gūtiem vārtiem vairākumā. 1-1 — Viasat Sport Baltic (@ViasatSport_LV)

Tūdaļ Rīgas klubs atkal ieguva vairākumu, šoreiz pat uz četrām minūtēm, jo Maksims Lazarevs ar augsti paceltu nūju rupji nospēlēja pret Vitāliju Pavlovu. Trešā iespēja nevienādos sastāvos tika izmantota, Jevpalovam pēc Georgija Pujaca piespēles izdarot «Torpedo» vārtsargam Ivanam Ļisutinam netveramu raidījumu no iemetiena apļa. Spēlē gan neliels pārsvars joprojām bija laukuma saimniekiem, kuri perioda izskaņā, kad par ripas izmešanu ārpus laukuma divas soda minūtes izcieta somu aizsargs Ansi Salmela, panāca 2:1. Pēc metiena no zilās līnijas Kalniņa vārtu priekšā ripas lidojumu mainīja Stoļarovs.

Daugaviņš šajā mačā spēlē «Torpedo» uzbrucēju pirmajā virknējumā. Latvijas hokejists pēdējos piecos mačos palicis bez rezultativitātes punktiem.

Iepriekšējā mačā Rīgas «Dinamo» sestdien pagarinājumā ar 3:2 viesos uzvarēja Bratislavas «Slovan» vienību, pārtraucot 14 zaudējumu sēriju.

on Oct 11, 2017 at 7:34am PDT

Ilgajā neveiksmju periodā rīdzinieki bija pietuvojušies visas līgas antirekordam, kas ir 19 zaudējumi pēc kārtas, ko 2013./2014. gada sezonā piedzīvoja Maskavas «Spartak».

Divu spēļu izbraukuma tūrē Rīgas «Dinamo» devusies bez kanādiešu uzbrucēja Lukasa Lesio, kurš izlaidis trīs spēles pēc kārtas, turklāt izskanējusi neoficiāla informācija, ka komanda ar viņu pārtrauks līgumu. Interesanti, ka septembra beigās Lesio tika saistīts ar pāreju tieši uz «Torpedo».

Rīgas «Dinamo» piektdien viesos tiksies ar Čerepovecas «Severstaļ», bet pēc tam uzsāks piecu mājas spēļu sēriju.

Jēkabpils Lūši, sporta klubs Zīlāni, "Dārzupītes" 4, Kūku p., Krustpils n., LV-5222
Mihailovs Jurijs Mihailovs JurijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa