16.01.2013. 20:32

Rīgas Dinamo trešdien Arēnā Rīga kārtējā KHL regulārā čempionāta mačā uzņem Sanktpēterburgas SKA. Mača tiešraide vērojama kanālā TV6. Spēles 2.trešdaļā rezultāts ir neizšķirts 1:1, vārtus rīdziniekiem guvis kapteinis Mārtiņš Karsums. Savukārt SKA labā ar precīzu metienu izcēlies norvēģis Patriks Tūresens.

Lai arī mača pašā ievadā teritoriāls pārsvars piederēja viesiem, jau trešajā minūtē Dinamo komanda tika pie vairākuma, kad paklupināts tika Kristaps Sotnieks. Nākamās divas minūtes rīdzinieki aizvadīja aktīvi, tomēr bīstamu momentu izveidošanai allaž pietrūka vienas piespēles un Iļja Ježovs SKA vārtos netika pārspēts. Pēc atgriešanās pilnos sastāvos spēle turpinājās mierīgā tempā, bet tad astotajā minūtē Ježovu pārsteidza Karsums, kurš ar spēcīgu metienu no zonas malas pārspēja pretinieku vārtsargu un atklāja cīņas rezultātu.

Neilgi pēc izvirzīšanās vadībā noraidīts tika Arvīds Reķis, taču sekojošajā vairākumā SKA pie vārtu gūšanas iespējām netika, lai arī teju nepārtraukti kontrolēja ripu mājinieku aizsardzības zonā. Trešdaļas izskaņā Dinamo hokejisti darbojās izteikti piesardzīgi, cerot uz pretinieku kļūdām vidējā zonā, bet lielākoties visu savu uzmanību veltot spēlei aizsardzībā. Pāris reizes spēlē nācās iesaistīties arī Jučeram, tomēr mājinieku sniegums aizsardzībā bija pietiekoši pārliecinošs, lai viņam nenāktos glābt savu komandu no vārtu zaudējuma.

Rit 2.periods..

Treneri šīs dienas mačam pieteikuši septiņus aizsargus un 12 uzbrucējus. Pēc Daugaviņa, Ņiživija un Karla došanās prom iespēja apliecināt sevi būs Jēkabam Rēdliham. Šodien spēlē arī slimības dēļ iepriekšējo maču izlaidušais Gints Meija, bet mačā nepiedalās apslimušais Guntis Galviņš un uz fārmklubu nosūtītais Roberts Bukarts. Vārtus šīsdienas spēlē sargā Māris Jučers.

KHL regulārais čempionāts. 2012.gada 16.janvāris. Rīga, Arēna Rīga.

Rīgas Dinamo - Sanktpēterburgas SKA 1:1 (1:0; 0:1; 0:0)

Vārti: 7:21 Karsums (Šehura) 1:0; 30:07 Tūresens (Kaļiņins, Mortensons, vair.) 1:1;

Vārtsargi: Māris Jučers - Iļja Ježovs

Metieni: 12-16

Soda minūtes: 4-4

Skatītāji: 5350

Dinamo sastāvs: Jučers (Telkvists); Reķis - K.Rēdlihs, Laviņš - Cibuļskis, Sotnieks - Poreks, J.Rēdlihs; Karsums - Šehura - Indrašis, Žirū - Džonsons - Skvorcovs, Biezais - Džeriņš - Meija, Ivanāns - Bičevskis - Ankipāns.