20.11.2014. 07:14

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Iepriekšējās divās spēlēs rīdzinieki uzvarēja gan Minskas (4:1), gan Maskavas "Dinamo" (3:1), uzlabojot noskaņojumu līdzjutējiem, kā arī apliecinot apņēmību cīnīties par iekļūšanu Rietumu konferences astoņniekā. Turklāt dienu pirms spēles pret "Slovan" Latvijas klubam pievienojās vārtsargs ar Nacionālās hokeja līgas (NHL) pieredzi Džefs Delorjērs. 

Iepriekšējās divās spēlēs gūtās uzvaras gan nav būtiski uzlabojušas Rīgas "Dinamo" situāciju turnīra tabulā, kur komanda ar 29 spēlēs gūtiem 32 punktiem Rietumu konferencē ir 13.vietā, bet pēc zaudētajiem punktiem atpaliek arī no pastarīšiem HK "Soči". No astotās vietas īpašniekiem Jaroslavļas "Lokomotiv" rīdziniekus, kas pēc spēles pret "Slovan" būs veikuši regulārās sezonas pusceļu, šķir astoņi punkti.

Par iekļūšanu konferences astoņniekā cīnās arī "Slovan", taču Slovākijas klubs ir labākā situācijā, jo ar 37 punktiem ir 10.vietā. "Slovan" hokejisti pēdējās piecās spēlēs ir guvuši tikai piecus vārtus, ar ko gan pietika, lai izcīnītu vienu uzvaru. Pirms došanās uz Latviju Bratislavas komanda viesos pieveica Maskavas apgabala "Atlant" (2:1).

Mājas spēļu sērijas turpinājumā Rīgas "Dinamo" šonedēļ paredzēta vēl viena spēle sestdien pret līgas līderiem Sanktpēterburgas SKA. Vismaz šonedēļ Rīgas "Dinamo" uzbrukumā būs bez Kaspara Saulieša, kurš ārstē kājas muskuļa traumu.MonAuto Carting, sporta klubs Skrīveri, Vēja 5, Skrīveru n., LV-5125
Aglenieks Aigars Kanoe airēšana, Smaiļošana
FTA
Reģistrēties