14.11.2014. 09:16

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Rīgas "Dinamo" hokejisti ir zaudējuši pēdējās piecās spēlēs, kas komandu Rietumu konferencē noenkuroja pēdējā -14.- vietā, turklāt no pirmā astoņnieka komandu šķir jau 12 punkti. Regulārā sezona Latvijas klubam ir jau gandrīz pusē, jo aizvadītas 27 no 60 spēlēm.

Kopš iepriekšējām neveiksmēm Rīgas "Dinamo" sastāvā atgriezās Kanādas uzbrucējs Kails Vilsons, kurš pērnajā sezonā bija Latvijas kluba rezultatīvākais spēlētājs. Rīdzinieku sniegumu šonedēļ izvērtēja arī kluba padome, kas norādīja "Dinamo" ģenerālmenedžerim Normundam Sējējam aktīvāk iesaistīties treniņu un sacensību organizatoriskajā darbā.

Visas piecas pēdējās neveiksmes galvenā trenera Arta Ābola vadītie Rīgas "Dinamo" hokejisti cieta izbraukumā, un mājās komandai ir cerības atgriezties uz uzvaru ceļa. Uz panākumu Rīgā cerēs arī Minskas "Dinamo", kas zaudējis pēdējās trijās cīņās, kas arīdzan Baltkrievijas klubam visas bija izbraukumā. Tomēr turnīra tabulā Minskas vienība ir krietni augstāk, ieņemot Rietumos 6.vietu ar 26 spēlēs gūtiem 43 punktiem. Rīdzinieki ir aizvadījuši vienu spēli vairāk un iekrājuši 26 punktus.

Ar Baltkrievijas klubu Rīgas "Dinamo" tiksies sezonā jau trešo reizi, bet abās līdzšinējās cīņās "Arēnā Rīga" komandas panākumus dalīja uz pusēm. Sezonā pirmajā spēlē septembrī pārāki bija laukuma saimnieki (4:2), bet Minskas "Dinamo" mēnesi vēlāk revanšējās (3:1).

Pēc tikšanās ar Minskas klubu Rīgas "Dinamo" nākamo spēli aizvadīs svētdien, kad uzņems galvenā trenera Harija Vītoliņa vadīto un uzbrucēju Kaspara Daugaviņa un Mārtiņa Karsuma pārstāvēto Maskavas "Dinamo". Nākamnedēļ Rīgas "Dinamo" paredzētas divas spēles - ceturtdien pret Bratislavas "Slovan" un sestdien pret līgas līderiem Sanktpēterburgas SKA.Ferrum, cīņas sporta klubs Drabeši, "Ievugravas", Drabešu p., Amatas n., LV-4101
Titova Jeļena Aerobika, Sporta dejas, Akrabatiskajs Rok-n-Rols
FTA
Reģistrēties