29.09.2015. 20:43

, LSM.LV - Sports

Divus vārtus savā vārdadienā guva Miks Indrašis, bet pa vienam precīzam metienam izdevās Laurim Dārziņam un Gunāram Skvorcovam.

Laukuma saimnieki enerģiskāk darbojās spēles sākumā un neļāva rīdziniekiem bīstami uzbrukt, taču arī paši "Dinamo" vārtsargu Joakimu Eriksonu nepārspēja. Turpretim Indrašis 14.minūtē pretuzbrukumā izlauzās līdz vārtiem un ripa pēc uzbrucēja atkārtota metiena izslīdēja starp Miko Koskinena kājsargiem. SKA vārtsargu pēc ielaistajiem vārtiem aizstāja Iļja Ježovs, taču arī viņš līdz pārtraukumam kapitulēja pēc Indraša metiena. Perioda priekšpēdējā minūtē "Dinamo" aizsargs Tomāšs Kundrāteks pietuvojās vārtiem un meta, bet Indrašis pirmais tika pie Ježova atsistās ripas.

Otrā perioda sākumā rezultāts kļuva 3:0 - skaitliskā vairākuma izspēlē Dārziņš pietuvojās vārtiem un no iemetiena apļa līnijas spēcīgi meta. Lai gan Ježovam skatu nekas neaizsedza, tālajā stūrī ielidojušo ripu viņš nespēja notvert. Iespēju netrūka arī laukuma saimniekiem, tomēr Eriksons darbojās teicami līdz brīdim, kad ripa nedaudz kuriozā situācijā tomēr nonāca viesu vārtos. Pēc Maksima Čudinova tāla metiena ripa lidoja garām vārtiem un pēc atsitiena pret apmali trāpīja vārtsargam, no kura nonāca tīklā.

Eriksons pēdējā perioda sākumā ar kājsargu novirzīja ripu pēc Iļjas Kovaļčuka metiena, un ar vārtu stabiņa palīdzību ripa atlēca laukumā. SKA neko nespēja mainīt arī spēlējot vairākumā. Tiesa, arī "Dinamo" darbojās piesardzīgi, lai gan abas komandas uzturēja ātru tempu. Divarpus minūtes pirms spēles beigām SKA noņēma vārtsargu, taču neko nepanāca, turklāt 25 sekundes pirms beigu svilpes Skvorcovs trāpīja tukšos vārtos.

Iepriekšējo uzvaru "Dinamo" hokejisti guva pirms divām nedēļām izbraukumā pret Vladivostokas "Admiral". No Sanktpēterburgas rīdzinieki atgriezīsies mājās, kur nākamo spēli aizvadīs ceturtdien pret Maskavas "Spartak", kam zaudēja iepriekšējā izbraukuma spēlē (2:3).

Rietumu konferences turnīra tabulā "Dinamo" ar 19 punktiem 15 spēlēs ierindojas 11.vietā 14 komandu konkurencē, savukārt SKA ar 24 punktiem ir septītajā pozīcijā.

Jūras zirgi, Saulkrastu jātnieku skola Zvejniekciems, Upes 6, Saulkrastu p., Saulkrastu n., LV-2161