13.08.2013. 20:42
Otro spēli pirmssezonas pārbaudes turnīrā Prāgā šovakar aizvada Rīgas Dinamo hokejisti, kuru pretinieki ir laukuma saimnieki Lev. Tiešraidi iespējams vērot Eurosport-2 kanālā.

Pēc mača papildlaika rezultāts ir neizšķirts 3:3 un uzvarētājs tiks noskaidrots pēcspēles metienu sērijā.

Sākotnēji jau 5.minūtē Prāgas klubu vadībā izvirzīja Džastins Azevedo, bet Miks Indrašis skaistā izgājienā trešdaļas otrajā pusē panāca 1:1. Savukārt otrā perioda sākumā pēc teicamas Indraša piespēles ar asu metienu Petri Vehanenu pārspēja Roberts Bukarts. Jau pusotru minūti vēlāk rīdzinieku aizsargi kļūdījās uz savas zilās līnijas un pret Telkvistu izskrējušais Kalle Ridervalls meta nekļūdīgi - 2:2. Otrās trešdaļas beigās tas pats Ridervalls vēlreiz iededza vārtu lampiņu aiz Telkvista sargātā cietokšņa. Trešā perioda 8.minūtē Mārtiņš Cipulis no vārtu priekšas pēc Marsela Hosas piespēles panāca izlīdzinājumu. Atlikušajā laikā abām komandām bija vismaz vairākas teicamas iespējas panākt uzvaru, tomēr pamatlaiks un sekojošais piecu minūšu ilgais papildlaiks noslēdzās neizšķirti.

Dienas pirmajā spēlē Kazaņas Ak Bars ar 6:1 sagrāva Ufas Salavat Julaev, sagādājot ufiešiem otro zaudējumu. Pēc divām spēlēm

Dinamo treneri šim mačam pieteica divus vārtsargus, septiņus aizsargus un 13 uzbrucējus, bet no līdzi paņemtajiem spēlētājiem malā palika Rihards Cimermanis, Sandis Ozoliņš, Krišjānis Rēdlihs, Arvīds Reķis, Aleksandrs Ņiživijs, Andris Džeriņš un Gints Meija.

Prāgas Lev - Rīgas Dinamo 3:3 (1:1; 2:1; 0:1; 0:0)

Vārti: 4:48 Azevedo (Kubaliks) 1:0; 14:49 Indrašis (Šehura, Cibuļskis) 1:1; 24:08 Bukarts (Indrašis, Robinsons) 1:2; 25:48 Ridervalls 2:2; 39:02 Ridervalls (Porselands, KKubaliks) 3:2; 47:08 Cipulis (Hosa) 3:3;

Vārtsargi: Petri Vehanens - Mikaēls Telkvists

Rīgas Dinamo: Telkvists (Sedlāčeks); Pujacs - Robinsons, Laviņš - Sotnieks, Siksna - Cibuļskis, Porejs; Bukarts - Šehura - Indrašis, Haščāks - Vilsons - Hosa, Bajarūns - Pavlovs - Skvorcovs, Sarkanis - Kuzmenkovs - Cipulis, K.Ozoliņš.

Pirmajā spēlē Rīgas Dinamo pirmdien ar 3:2 papildlaikā uzveica Kazaņas Ak Bars. Ar gūtiem vārtiem rīdzinieku labā izcēlās Pols Šehura, Miks Indrašis un Kails Vilsons, kurš papildlaika 4.minūtē iemeta uzvaras ripu. Rīgas komandai tā bija trešā uzvara tikpat pārbaudes spēlēs - iepriekš uzveikti arī Krievijas Augstākās līgas (VHL) klubi.

Tikmēr šodienas pretinieki Lev pirmdienas vakarā ar 1:0 pārspēja Ufas Salavat Julaev komandu, ar kuru Dinamo tiksies ceturtdien. Piektdien norisināsies spēles par vietām turnīrā.

Rīgas Dinamo pirmssezonas pārbaudes spēles (avots - dinamoriga.eu):

2. augusts, Inbox.lv ledus halle Piņķos, DINAMO RĪGA – Ņeftekamskas TOROS 8:1 (3:0, 4:1, 1:0)

8. augusts, Inbox.lv ledus halle Piņķos, DINAMO RĪGA – Almetjevskas ŅEFTJAŅŅIK 3:0 (1:0, 1:0, 1:0)

12. augusts, Prāga, Kazaņas AK BARS – DINAMO RĪGA 2:3 (0:1, 2:1, 0:0, 0:1)

13. augusts, plkst. 18:30, Prāga, Prāgas LEV – DINAMO RĪGA (EUROSPORT 2);

15. augusts, plkst. 14:00, Prāga, Ufas SALAVAT JULAEV – DINAMO RĪGA;

16. augusts, plkst. 13:00 vai 17:30, Prāga, spēle par vietu (EUROSPORT 2);

26. augusts, plkst. 19:30, Arēna Rīga, DINAMO RĪGA – Jaroslavļas LOKOMOTIV (TV6);

27. augusts, plkst. 19:30, Arēna Rīga, DINAMO RĪGA – Kazaņas AK BARS (TV6);

29. augusts, plkst. 20:00, Arēna Rīga, spēle par vietu (TV6).

AMP Sistēmas, SIA, Vidzemes filiāle AMP Sistēmas, SIA, Vidzemes filiāle Saules 61, Madona, Madonas n., LV-4801