01.08.2014. 21:13
Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Latvijas komanda Rīgas Dinamo savā pirmajā pārbaudes spēlē pirms jaunās sezonas piektdien Liepājā ar rezultātu 0:3 (0:1, 0:1, 0:1) zaudēja Krievijas Augstākās hokeja līgas (VHL) komandai Ņeftekamskas Toros.

Pilna vērsija:

, Diena.lv, Sports

Rezultātu viesi atklāja 20 sekundes pirms pirmās trešdaļas beigām, bet pārsvaru dubultoja pašā spēles vidū. Savukārt trešie vārti tika gūti cīņas pēdējās sekundēs, kad Dinamo centās atspēlēties ar sešiem laukuma spēlētājiem.

Noslēdzoties mačam, sekoja pēcspēles metienu sērija, kurā viesi bija pārāki ar 3:2. Dinamo rindās precīzi meta Māris Bičevskis un Kaspars Saulietis, bet kļūdījās čehs Vladimirs Ružička, Miķelis Rēdlihs, Miks Indrašis un Nikolajs Jeļisejevs.

Visas cīņas garumā rīdzinieku vārtus sargāja čehs Jakubs Sedlāčeks.

Pirms spēles Liepājas ledus hallē notika abu komandu vadošo spēlētāju meistarklases Liepājas Sporta spēļu skolas jaunajiem hokejistiem.

Pašlaik Rīgas Dinamo ir spēkā esoši līgumi ar 14 spēlētājiem - čehu vārtsargu Jakubu Sedlāčeku, aizsargiem Kristapu Sotnieku, Arvīdu Reķi, Oskaru Cibuļski un kanādieti Čārlzu Genoveju, kā arī uzbrucējiem Robertu Bukartu, Lauri Dārziņu, Andri Džeriņu, Miku Indraši, Gintu Meiju, Gunāru Skvorcovu, Miķeli Rēdlihu, slovāku Marcelu Hosu un Vitāliju Pavlovu, kuram gan maijā par aizliegto vielu lietošanu tika piemērota pusotra gada diskvalifikācija, kas viņam liks izlaist visu nākamo sezonu un vēl arī aiznākamās sezonas ievadu.

Pārējie līgumi ar spēlētājiem oficiāli tiks noslēgti pēc tam, kad Dinamo atrisinās problēmas ar jaunu sponsorēšanas līgumu nodrošināšanu.

Pirms došanās uz Liepāju Rīgas Dinamo aizvadīja treniņnometni Valmierā, kurā atradās 36 hokejisti - trīs vārtsargi, 11 aizsargi un 22 uzbrucēji.A & B, SIA A & B, SIA Āne, Celtnieku 32, Cenu p., Ozolnieku n., LV-3043
Bojāre Olga Bojāre OlgaBokss, Aerobika
FTA
Reģistrēties