10.09.2015. 16:29
Rīgas «Dinamo» komanda šobrīd Novosibirskā aizvada Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta izbraukuma spēli, tiekoties ar vietējo «Sibirj» vienību. Seko līdzi teksta tiešraidei!

Vārtu guvēji:

1:0 Maksims Šalunovs (Žafjarovs, 2:51).

2:0 Sergejs Šumakovs (Saņikovs, 39:35).

3:0 Aleksejs Butuzovs (Aleksejevs, Gubins) (50:58).

3:1 Gunārs Skvorcovs (56:28).

4:1 Vladimirs Rots (19:54, tukšos vārtos).

Rīgas «Dinamo» sastāvs cīņai ar «Sibirj»

Vārtsargi: #30 Joākims Ēriksons (#36 Jakubs Sedlačeks);

Aizsargi: #9 Krišjānis Rēdlihs (A) - #16 Stīvens Seigo, #58 Guntis Galviņš - #84 Tomāšs Kundrāteks, #11 Kristaps Sotnieks - #3 Ēriks Ševčenko, #23 Aleksandrs Jerofejevs;

Uzbrucēji: #10 Lauris Dārziņš (C) - #43 Tims Sestito (A) - #19 Miķelis Rēdlihs, #22 Ville Leino - #87 Gints Meija - #70 Miks Indrašis, #17 Kaspars Saulietis - #55 Fēliks Šucs - #13 Gunārs Skvorcovs, #12 Roberts Locāns - #21 Armands Bērziņš - #32 Edgars Kulda.

Iepriekšējā mačā Kari Heikilas vadītā «Dinamo» komanda ar 4:1 viesos apspēlēja Novokuzņeckas «Metallurg», pārtraucot divu zaudējumu sēriju. Savukārt «Sibirj» pēdējā mačā savā laukumā 0:2 piekāpās Helsinku «Jokerit» no Somijas.

«Sibirj» vienība iepriekšējā sezonā spēlēja Austrumu konferences finālā. Šajā sezonā Novosibirskas hokejisti pagaidām septiņās spēlēs izcīnījuši četrus panākumus un ar iegūtiem 13 punktiem ieņem trešo pozīciju Austrumu zonā.

Tikmēr Rīgas «Dinamo» izcīnītie 11 punkti sešās spēlēs dod sesto vietu Rietumu konferencē.

Teksta tiešraide Pēdējais atjauninājums 18:42 18:42

Vladimirs Rots iemet tukšos vārtos un liek punktu šajai spēlei! «Sibirj» uzvar ar 4:1!

18:40

Līdz pamatlaika beigām 57 sekundes.

18:36

3:1 vārti! «Dinamo» samazina pārsvaru. Gunārs Skvorcovs apspēlē divus aizsargus, ietur pauzi, nogulda Salaku un gūst vārtus.

18:35

Vairākums netiek izmantots. Līdz spēles beigām četras minūtes.

18:32

Sergejs Gimajevs pie «Sibirj» vārtiem rupji apietas ar Saulieti un saņem 2 minūšu sodu.

18:27

Līdz pamatlaika beigām atlikušas deviņas minūtes un 21 sekunde.

18:25

3:0! Aleksejs Butuzovs izlaužas uz «Dinamo» vārtiem un ar plaukstas metienu triec ripu tīklā.

18:23

Rīdzinieki uzņem apgriezienus un lēnām pārņem spēles iniciatīvu.

18:20

Kari Heikilas padotajiem neizdodas atklāt rezultātu.

18:17

Gints Meija pamet noraidīto soliņu un mirkli vēlāk «Sibirj» uzbrucējs Dmitrijs Moņja nopelna sodu.

18:14

Šumakovs izlaužas uz «Dinamo» vārtiem un Meija viņu neatļauti kavē. Rīdziniekiem atkal jāizstāvas.

18:12

Sākusies trešā trešdaļa!

17:51

Nospēlētas 40 minūtes. Komandas dodas uz 15 minūšu pātraukumu.

17:50

2:0 vārti! Sergejs Šumakovs ar spēcīgu metienu no iemetiena apļa dubulto pārsvaru. Līdz perioda beigām 25 sekundes.

17:47

M.Rēdlihs savāra ziepes. Vairākumā rīdzinieku rezultatīvākais uzbrucējs centās apspēlēt pretinieku un viņam izsita ripu. Tas viss beidzās ar M.Rēdlihu noraidījumu.

17:46

Indrašis teicami uz malu piespēlē Kundrātekam, kas nekavējoties izdara metienu un trāpa ar ripu pa «Sibirj» vārtsarga Salaka ķiveri.

17:44

Vairākums rīdziniekiem. Oļegs Gubins iesit Galviņam un tiek sodīts.

17:43

Novosibirskas spēlētāji nespēj gūt vārtus vairākumā. Līdz perioda beigām nepilnas četras minūtes.

17:42

Vēl viens mazākums «Dinamo». Šoreiz sodīts tiek aizsargs Tomāšs Kundrāteks.

17:39

Bīstams moments pie «Sibirj» vārtiem. «Dinamo» hokejisti ar spēku centās iedzīt ripu vārtos.

17:35

Mājinieki nespēj realizēt pārsvaru.

17:33

K.Rēdlihs par pretinieku klupināšanu dodas uz noraidīto soliņu. «Sibirj» otrais vairākums šajā mačā.

17:31

Otrajā trešdaļā aizvadītas septiņas minūtes. Rezultāts 1:0 mājinieku labā.

17:29

Labi uzbrūk Rīgas «Dinamo» otrais (Leino-Meija-Indrašis) virknējums. Taču «Sibirj» aizsargi darbojās droši, neatļaujot gūt vārtus.

17:25

Sotnieks savā aizsardzības zonā kļūdās un izveidojas bīstams moments uz «Dinamo» vārtiem. Ēriksons izglābj situāciju, izsitot ar nūju pretiniekam ripu.

17:22

Komandas atgriežas laukumā, cīņa ir atsākusies.

17:04

Pirmais periods noslēdzies. Otro puslaiku mēs sāksim četratā pret pieciem «Sibirj» spēlētājiem.

17:02

Pirmais mazākums «Dinamo». Minūti un 25 sekundes līdz pirmās trešdaļas beigām noraidījumu nopelna Fēliks Šucs.

17:01

Labu saspēli savā starpā nodemonstrē Dārziņš un M.Rēdlihs. Līdz vārtu guvumam nedaudz pietrūkst.

16:53

Mājinieki turpina dominēt, taču rezultātu dubultot pagaidām neizdodas.

16:48

«Sibirj» divi hokejisti iziet pret vienu «Dinamo» aizsargu. Teicami darbojās Ēriksons, atvairot Šalunova metienu.

16:47

Rīgas «Dinamo» vairākumu nespēj izmantot. Kaut gan pāris labi metieni izdevās.

16:42

«Sibirj» komandai divu minūšu noraidījums par skaitliskā sastāva pārkāpumu. «Dinamo» pirmais vairākums šajā duelī.

16:39

Šalunovs vēlreiz labi saspēlējās ar Žafjarovu un izveido bīstamu momentu uz rīdzinieku vārtiem.

16:34

1:0 vārti! Mājinieki atklāj rezultātu. Žafjarovs nodemonstrē lielisku ripas kontroli un piespēlē uz tālu stabiņu Šalunovam, kas zibenīgi met, gūstot savus ceturtos vārtus sezonā.