24.01.2017. 20:03

, LSM.LV - Sports

Pirmajā un otrajā spēles trešdaļā, lai gan aktīvāk spēlēja “Jugra”, tomēr  rezultāts uz tablo palika nemainīgs – 0:0. Zīmīgi, ka otrajā trešdaļā abas komandas spēlēja bez noraidījumiem.

Tikai spēles 44. minūtē Rīgas “Dinamo” beidzot tika pie vārtu guvuma – precīzs bija Aleksandrs Jerofejevs, turklāt, spēlējot vienādos sastāvos.

Spēles 54. minūtē par simulāciju uz noraidīto soliņa tika nosūtīts Roberts Lipsbergs. Šo situāciju izmantoja “Jugra” – Jegoram Ivanovam izdevās izlīdzināt rezultātu, un spēles pamatlaiks beidzās ar neizšķirtu rezultātu.

Spēles uzvarētāju neizdevās noskaidrot arī papildlaikā. "Bullīšos" pārāki izrādījās rīdzinieki. Uzvaras metiens Filipam Toluzakovam.

Rīdzinieki nākamo spēli aizvadīs ceturtdien "Arēnā Rīga", kur spēkosies ar Astanas "Baris" vienību.

"Dinamo" ar 53 spēlēs gūtiem 52 punktiem ir stabila KHL Rietumu konferences pastarīte, savukārt "Jugra" ar 52 spēlēs sakrātiem 59 punktie ierindojas Austrumu konferences 12. pozīcijā.

Mihailovs Jurijs Mihailovs JurijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa