18.07.2015. 22:06
Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Latvijas komanda Rīgas «Dinamo» pārtraukusi pārbaudes laika līgumus ar astoņiem spēlētājiem, tostarp pazīstamajiem Māri Jasu, Lauri Bajarūnu un Robertu Jekimovu, informē vienība.

Kopumā komanda nolēmusi šķirties no diviem aizsargiem un sešiem uzbrucējiem. Bez Jasa aizsarga pozīcijā tas ir arī Krišs Lipsbergs, kamēr starp uzbrucējiem bez Bajarūna, kurš šogad Latvijas izlases sastāvā debitēja pasaules čempionātā, un Jekimova tie ir arī krievs Georgijs Gromovs un Sandis Zolmanis, kā arī latvieši ar Vācijas pasi Ralfs Rinke un Arturs Krūmiņš.

Par šķiršanos no šiem hokejistiem «Dinamo» vadība nolēma pēc sestdien aizvadītās treniņspēles Valmierā, kurā ar rezultātu 5:4 pēcspēles metienos uzvarēja Baltā komanda,

Pirmdien treniņnometni Vidzemes Olimpiskajā centrā Valmierā komandas sastāvā uzsāka 33 hokejisti, no kuriem 16 bija ar pārbaudes laika līgumiem, un jau iepriekš bija zināms, ka pēc pirmās nedēļas notiks pirmā sastāva atsijāšana. Treniņnometnē komanda aizvadīja intensīvus treniņus divreiz dienā, trenējoties gan uz ledus, gan svaru zālē, gan sporta zālē, gan arī stadionā. Pirmās treniņnometnes nedēļas izskaņā tika aizvadīta savstarpējā pārbaudes spēle - divi periodi pa 20 minūtēm. Katrā komandā bija pa trim maiņām, bet «Dinamo» galvenais treneris soms Kari Heikile pirmajā periodā bija pie Sarkanās komandas, bet otrajā - pie Baltās. Čehs Jakubs Sedlāčeks sargāja Baltās komandas vārtus, bet zviedrs Jūakims Ēriksons - Sarkanās. Pirmajā trešdaļā vadībā ar 3:1 izvirzījās Sarkanā komanda, bet otrajā Baltā vienība panāca izlīdzinājumu 4:4. Papildlaikā vārti netika gūti, bet pēcspēles metienos uzvaru izcīnīja Baltā komanda.

Nākamnedēļ Rīgas «Dinamo» komanda turpinās trenēties Valmierā un piektdien turpat aizvadīs arī pirmo pirmssezonas pārbaudes spēli pret Toljati «Lada», kur strādā bijušais rīdzinieku galvenais treneris Artis Ābols.

Kā zināms, Rīgas klubs nupat papildinājis sastāvu ar amerikāņu uzbrucēju Timu Sestito un šīs pašas pozīcijas vācieti Fēliksu Šicu.

Pirmo jaunās sezonas spēli «Dinamo» aizvadīs 25.augustā, tiekoties ar Kazaņas «Ak Bars», bet pirmo pirmssezonas pārbaudes spēli - 24.jūlijā, kad turpat Valmierā tiksies ar Toljati «Lada» komandu, kur treneru kolektīvā strādā bijušais rīdzinieku galvenais treneris Artis Ābols.

Kopumā «Dinamo» aizvadīs deviņas pirmssezonas pārbaudes spēles.

Iepriekšējā sezonā Rīgas «Dinamo» otro reizi septiņu sezonu laikā nesasniedza Gagarina kausa izcīņu.

Latvijas Izpletņlēkšanas Federācija Lienes 1-17, Rīga, LV-1009
Ginijatuļina Elvīra Ginijatuļina ElvīraMākslas vingrošana, Spēka Triscīņa, Fitness, Bodibildings, Pilates, Ārstnieciskā vingrošana