24.07.2015. 21:08
Rīgas «Dinamo» hokejisti piektdien Valmierā, Vidzemes Olimpiskā centra ledus hallē ar rezultātu 3:1 pārbaudes mačā uzveica Toljati «Lada» komandu.

Pirmā perioda beigās «Dinamo» guva divus vārtus skaitliskajā vairākumā. Vispirms rīdziniekus vadībā izvirzīja kanādiešu aizsargs Stīvens Seigo, bet 11 sekundes vēlāk pārsvaru dubultoja amerikāņu uzbrucējs ar Itālijas pilsonību Tims Sestito.

Staņislavs Bočarovs otrajā periodā guva vārtus «Lada» labā, taču 20 sekundes pirms mača beigām 3:1 panāca čehu aizsargs Tomāšs Kundrāteks, kurš ieraidīja ripu tukšos vārtos, kad pretinieku vārtsargs bija nomainīts pret laukuma spēlētāju.

Pēcspēles soda metienu sērijā uzvarēja «Lada» hokejisti. «Dinamo» rindās precīzs bija Sestito, bet savus metienus nerealizēja Lauris Dārziņš, Miķelis Rēdlihs un Nikolajs Jeļisejevs.

Somijas speciālistam Kari Heikilam šī bija pirmā spēle «Dinamo» galvenā trenera amatā, savukārt «Lada» komandā viens no treneriem ir Rīgas kluba iepriekšējais galvenais treneris Artis Ābols.

«Dinamo» turpinās trenēties Valmierā, kur 28.jūlijā aizvadīs nākamo pārbaudes spēli pret Podoļskas «Vitjaz».

Savai astotajai KHL sezonai «Dinamo» sāka gatavoties 6.jūlijā.

KHL sezona sāksies 24.augustā, bet «Dinamo» pirmo spēli aizvadīs dienu vēlāk savās mājās pret Gagarina kausa finālisti Kazaņas «Ak Bars».