01.06.2015. 21:36
Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubam Rīgas «Dinamo» pēc brīvo aģentu termiņa beigām palikušas tiesības uz pieciem hokejistiem.

  • Lēmums par Rīgas «Dinamo» tiek atlikts uz vēl vienu nedēļu 2015. g. 28. maijs
  • Ābols: Baumas nekomentēšu šodien
  • NHL klubs piedāvā līgumu Mikam Indrašim 2015. g. 27. maijs

Svētdien beidzās termiņš, līdz kuram KHL, Krievijas Augstākās hokeja līgas (VHL) un Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) spēlētāji ar ierobežota brīvā aģenta statusu varēja pieņemt citu klubu piedāvājumus.

Ja spēlētājs nav pieņēmis kvalifikācijas līgumu vai uzrādījis vienošanos ar citu klubu, sportiskās tiesības uz hokejistu paliek iepriekšējai komandai, rakstīts KHL mājaslapā.

Šādu hokejistu starpā ir pieci Rīgas «Dinamo» spēlētāji Andris Džeriņš, Miks Indrašis, Kaspars Saulietis un Oskars Cibuļskis, kā arī Māris Bičevskis, taču nav norādīts, ka viņš būtu atteicies no piedāvātā kvalifikācijas līguma. Attiecīgi visi šie pieci hokejisti paliek «Dinamo» īpašumā.

Tāpat ierobežoto brīvo aģentu sarakstā iekļauti Latvijas hokejisti no VHL - Karagandas «Sariarka» rindās spēlējošie Artūrs Kuzmenkovs un Ēriks Ševčenko, kā arī Balašihas «Dinamo» pārstāvošais Andris Siksna.

Aizvadītajā sezonā Rīgas «Dinamo» saskārās ar finanšu nedienām un hokejistiem laikus netika maksāts atalgojums, turklāt vienība otro reizi septiņu sezonu laikā nesasniedza Gagarina kausa izcīņu. Arī šobrīd kluba nākotne ir neskaidra, turklāt izskanējusi informācija, ka Ābols varētu kļūt par Toljati «Lada» galveno treneri.LATVIJAS PIRMĀS PALĪDZĪBAS VIENĪBA, biedrība LATVIJAS PIRMĀS PALĪDZĪBAS VIENĪBA, biedrība Uliha 35/37, Liepāja, LV-3401
Kušnira Natālija Kušnira NatālijaFitness, Aerobika, Body-Bike
FTA
Reģistrēties