03.09.2015. 20:30
Rīgas «Dinamo» komanda šobrīd Zagrebā (Horvātija) aizvada Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta izbraukuma spēli, viesos spēkojoties ar vietējo «Medveščak» vienību. Seko līdzi teksta tiešraidei!

Vārtu guvēji Rīgas «Dinamo» un Zagrebas «Medveščak» spēlē

1:0 Stefāno Džiljati (27:40, vair.);

1:1 Andris Džeriņš (M.Rēdlihs, Kundrāteks) (54:41).

Rīgas «Dinamo» sastāvs mačam pret «Medveščak»

Vārtsargi: #30 Joakims Eriksons (#36 Jakubs Sedlačeks);

Aizsargi: #9 Krišjānis Rēdlihs (A) - #16 Stīvens Seigo, #58 Guntis Galviņš - #84 Tomāšs Kundrāteks, #11 Kristaps Sotnieks - #44 Oskars Cibuļskis;

Uzbrucēji: #10 Lauris Dārziņš (C) - #43 Tims Sestito (A) - #22 Ville Leino, #70 Miks Indrašis - #55 Fēliks Šucs - #19 Miķelis Rēdlihs, #17 Kaspars Saulietis - #25 Andris Džeriņš - #87 Gints Meija, #32 Edgars Kulda - #21 Armands Bērziņš - #13 Gunārs Skvorcovs; #12 Roberts Locāns.

Garo septiņu maču izbraukumu «Dinamo» hokejisti sāka Minskā, kur pārliecinoši ar 4:0 apspēlēja vietējo «Dinamo», tiesa, divas dienas vēlāk piedzīvoja bezierunu zaudējumu 0:5 pret spēcīgo Maskavas CSKA, kas iepriekšējā sezonā cīnījās Gagarina kausa izcīņas pusfinālā.

Tikmēr «Medveščak» svinējuši panākumu pēdējās trijās spēlēs, pēdējā no tām 4:3 pēcspēles metienu sērijā pieveicot Novokuzņeckas «Metallurg». Šī Horvātijas komandai būs piektā no piecām mājas spēlēm.

Teksta tiešraide Pēdējais atjauninājums 22:40 22:40

Indrašis pagarinājumā nopelna divas minūtes, nāksies aizstāvēties.

22:39

Pagarinājums sācies!

22:36

Pamatlaiks noslēdzies ar neizšķirtu - 1:1.

22:33

Pēdējās minūtes abas komandas aizvada ļoti piesardzīgi.

22:32

Atlikušas trīs minūtes līdz pamatlaika beigām.

22:25

1:1! Andris Džeriņš pēc Miķeļa Rēdliha piespēles no iemetiena apļa izdara spēcīgu metienu un samazina pārsvaru.

22:17

Heikila veicis izmaiņas spēlētāju virknējumos. Izskatās, ka savainojumu guvis Tims Sestito.

22:15

Mājinieku uzbrucējs Mertls bizdara ļoti bīstamu metienu izejot divatā pret vienu «Dinamo» aizsargu. Ēriksons ar plecu atvaira ripu.

22:12

Rīdzinieki pirmajās divās minūtēs izskatās ļoti aktīvi, vairākas reizes apdraudot «Medveščak» vārtus.

22:07

Komandas atgriežas laukumā, tūdaļ atsāksies duelis.

21:52

Otrā trešdaļa noslēgusies. Pēc 40 minūtēm rezultāts ir 1:0 «Medveščak» labā.

21:48

Armands Bērziņš iesit ar nūju pretiniekam. «Dinamo» divas minūtes būs jāspēlē četratā pret pieciem viesu spēlētājiem.

21:46

Kārtējais vairākums netiek izmantots.

21:43

Mājiniekiem vēl viens noraidījums. «Dinamo» 15 sekundes spēlēs trijatā pret pieciem Zagrebas hokejistiem.

21:40

Zagrebas komandas uzbrucējs Hedbergs saņem noraidījumu. Rīdziniekiem trešais vairākums.

21:38

Lēnām, lēnām un spēles iniciatīva pāriet mājinieku pusē.

21:31

1:0 vārti! Stefāno Džiljati vairākumā ar spēku iegrūž ripu vārtos. Ēriksons šajā situācijā bija bezspēcīgs.

21:29

«Dinamo» pirmais mazākums šajā spēlē. Stīvens Seigo ar nūju tur pretinieku un tiek sodīts.

21:24

Pamatīgi asumi izceļas aiz «Medveščak» vārtiem. Incidents aizsākās pēc Saulieša sadursmes ar pretinieki vārtu vīru Gašperu Krošelu.

21:22

Meija no tuvas distances nespēj ripu pārcelt pāri «Medvečak» vārtsarga kājsargam.

21:20

Bjorkstrands iziet vienatnē pret «Dinamo» vārtsargu Ēriksonu. «Medveščak» hokejistam neizdodas iecerētais un rezultāts netiek atklāts.

21:13

Hokejisti atgriežas laukumā un cīņa ir atskākusies.

20:57

Ledus kvalitāte un temperatūra - pirmajās spēlēs Zagrebā bija tik karsts, ka uz ledus bija migla — Ulvis Brože (@UlvisBrozhe)

20:57

Pirmais periods noslēdzies.

20:56

Pēdējās minūtēs komandas apmainās ar bīstamiem momentie, taču rezultāts paliek nemainīgs.

20:51

Līdz pirmās trešdaļas beigām atlikušas piecas minūtes - rezultāts 0:0.

20:49

Zagrebas Medveščak pirmais metiens pa vārtiem tikai 13. minūtē— Ulvis Brože (@UlvisBrozhe)

20:46

Vēl viens skaitliskais pārsvars netiek izmantots. Heikilas padotajiem šosezon ir pamatīgas problēmas gūt vārtus vairākumā.

20:44

Neitans Perkovičs viduszonā kavē Šucu un saņem divu minūšu sodu. «Dinamo» otrais vairākums šajā cīņā.

20:43

Pirmajā trešdaļā aizvadītas tieši desmit minūtes.

20:42

Vairākums netiek realizēts. Rīdziniekiem sanāca daži labi metieni, tomēr līdz vārtu guvuma tas nenoveda.

20:39

Pirmais vairākums šajā mačā rīdziniekiem. Tukka Metulja dodas uz noraidīto soliņu par sitienu ar nūju.

20:37

A photo posted by Dinamo Rīga (@dinamorigaofficial) on Sep 3, 2015 at 10:34am PDT

20:36

Pirmās četras minūtes aizvadītas ļoti piesardzīgi. Abas komandas nemēģina riskēt un spēlē bez kļūdām.

20:34

20:31

Spēle sākusies!

20:25

Tiek atskaņotas Latvijas un Horvātijas nacionālās himnas! Pēc dažām minūtēm sekos pirmais iemetiens.

Ginijatuļina Elvīra Ginijatuļina ElvīraMākslas vingrošana, Spēka Triscīņa, Fitness, Bodibildings, Pilates, Ārstnieciskā vingrošana