09.07.2015. 17:12
Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Latvijas klubs Rīgas Dinamo pagarinājis līgumus ar uzbrucējiem Andri Džeriņu, Gintu Meiju un Kasparu Saulieti, informē komanda.

Pilna vērsija:

, Diena.lv, Sports

Pašlaik 27 gadus vecais Džeriņš Rīgas kluba sastāvā ir spēlējis sešās iepriekšējās sezonās, kopā piedaloties 217 spēlēs, kurās guvis 26 vārtus un veicis 18 rezultatīvas piespēles. Iepriekšējā sezonā viņš KHL čempionātā piedalījās 52 spēlēs, kurās guva astoņus vārtus un veica trīs rezultatīvas piespēles, kā arī nopelnīja 32 soda minūtes un lietderības koeficentu -2. Latvijas izlases sastāvā Džeriņš spēlēja arī šī gada pasaules čempionātā Prāgā, piedaloties visās septiņās spēlēs un izceļoties ar vieniem vārtiem un vienu rezultatīvu piespēli.

Tikmēr 27 gadus vecais Meija rīdzinieku vienību ir pārstāvējis visās septiņās iepriekšējās sezonās, kopā piedaloties 273 spēlēs, kuru laikā izcēlies ar 27 vārtiem un 31 rezultatīvu piespēli. Iepriekšējā sezonā viņš piedalījās 59 spēlēs, kurās guva deviņus vārtus un veica sešas rezultatīvas piespēles, kā arī nopelnīja 16 soda minūtes un lietderības koeficentu -3.

Savukārt 28 gadus vecajam Saulietim iepriekšējā sezona bija pirmā Rīgas Dinamo sastāvā, kurā 44 spēlēs viņš guva četrus vārtus un atdeva tikpat rezultatīvu piespēļu, kā arī nopelnīja 25 soda minūtes un lietderības koeficentu +1. Šis uzbrucējs Latvijas izlases sastāvā piedalījās arī šī gada pasaules čempionātā, ar rezultativitāti gan neizceļoties.

Iepriekš Saulietis KHL spēlējis arī Baltkrievijas komandas Minskas Dinamo rindās, kā arī pārstāvējis Krievijas, Ukrainas, Baltkrievijas, Somijas un Čehijas klubus.

Pirmo jaunās sezonas spēli vienība aizvadīs 25.augustā, tiekoties ar Kazaņas Ak Bars.

Kā zināms, iepriekšējā sezonā Rīgas Dinamo otro reizi septiņu sezonu laikā nesasniedza Gagarina kausa izcīņu.CAPOEIRA A.Čaka iela 59-5a, Rīga
Solncevs Valērijs Solncevs ValērijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties