22.02.2012. 20:17
Rīgas Dinamo 2.periodā spēlē neizšķirti 1:1 ar Novosibirskas Sibirj KHL regulārā čempionāta mājas spēlē.

Pirmajā minūtē Dinamo vadošā maiņa saimniekoja Sibirj aizsardzības zonā, taču līdz vārtu guvumam neaizspēlējās. Jēkabs Rēdlihs 4.minūtē atstāja mājiniekus mazākumā, bet to izdevās veiksmīgi izturēt. Jānis Sprukts un Mārtiņš Karsums perioda 8.minūtē izslidoja pret Kļučņikovu, tomēr Sibirj aizsardzība tika galā ar mūsu duetu, tūlīt pēc tam laba iespēja Cipulim, kura metiens no neērtās puses lidoja vārtiem secen. Rīdzinieku aktivitāte vainagojās panākumiem -  pirmais vairākums spēlē, bet neko bīstamu tajā radīt neizdevās. Vēl viena iespēja Jānim Spruktam bija tieši astoņas minūtes pirms perioda beigām, kad spēlējot četri pret četri, mūsu uzbrucējs izdarīja viltīgu metienu. Pirmie vārtus tomēr guva viesi - Dinamo aizsargi ļāva izdarīt vairākus metienus no tuvas distances un Holts pēdējo no tiem tvert nespēja - 0:1. Ģirts Ankipāns tomēr neļāva viesiem doties atpūtā, esot vadībā - uzbrucēja no aizvārtes mestā ripa trāpīja kādam no Sibirj hokejistiem un iespurdza vārtos - 1:1! Dinamo bija pat vēl vairākas labas iespējas izvirzīties vadībā atlikušajās divās minūtēs.

Arī otro periodu krietni aktīvāk sāka rīdzinieki, bet šo ofensīvu apturēja palikšana mazākumā.

KHL regulārā čempionāta spēle, 2012.gada 22.februāris. Rīga, Arēna Rīga.

Rīgas Dinamo – Novosibirskas Sibirj 1:1 (1:1; 0:0; 0:0)

Vārti: 15:03 Soloduhins (Mališevs) 0:1; 17:52 Ankipāns (Luceniuss, Galviņš) 1:1;

Vārtsargi: Holts - Kļučņikovs