13.11.2014. 16:13
KHL klubs Rīgas "Dinamo" paziņojis par uzbrucēju Jura Upīša nosūtīšanu uz Latvijas Virslīgas klubu "Liepāju". Upītis līdz ar to kļuvis par pirmo hokejistu, kuru tieši skar abu klubu noslēgtais sadarbības līgums.

23 gadus vecais Juris Upītis šosezon "Dinamo" bija pārstāvējis 25 spēlēs, to laikā gūstot vienus vārtus un izdarot divas rezultatīvas piespēles Viņam arī divas soda minūtes un lietderības koeficients mīnus trīs, kas nav tas sliktākais komandā, taču tāpat nav pārliecinājis komandas vadību par viņa vietu komandā.

Upītis savulaik (2011./12. gada sezonā) jau spēlēja "Liepājas Metalurga" sastāvā, bet visu iepriekšējo sezonu bija pavadījis "Dinamo" komandā, kura šobrīd pieredz smagus laikus un noslīdējusi uz pēdējo vietu savā konferencē.

Sadarbības līgums starp "Dinamo" un "Liepājas" komandām tika noslēgts vien nesen, un Upītis kļuvis par pirmo uz Virslīgu nosūtīto "Dinamo" spēlētāju. "Liepāja" ar 25 punktiem šobrīd ir Latvijas čempionāta līderpozīcijās (tikpat punktu gan ir arī "Kurbadam") un savu nākamo spēli aizvadīs parīt pret pastarīti HASC "Jūrmala".

"Dinamo" rīt uzsāks savu astoņu mājas spēļu sēriju, līdz ar to teorētiski Upītis jebkurā brīdī var atgriezties komandā.

Izmantotie resursi:Upītis nosūtīts uz fārmklubu HK "Liepāja" -...Semenkovs Vjačeslavs Bokss, Taekvondo, Kikbokss, MMA
FTA
Reģistrēties