03.03.2012. 18:16

Rīgas Dinamo 2.trešdaļā spēlē neizšķirti 3:3 ar Ņižņijnovgorodas Torpedo KHL Gagarina kausa izcīņas mājas spēlē. Vārtus rīdziniekiem guvis K.Rēdlihs vairākumā, Ģirts Ankipāns mazākumā un Marsels Hosa vienādos sastāvos.

Visai ātri mājinieki nonāca zaudētājos - 2.minūtē pēc vairāku kļūdu virknes pie saviem vārtiem ripa nonāca līdz Iļjam Krikunovam, kurš to raidīja Holta vārtos. Jau nākamajā uzbrukumā Dinamo radīja bīstamu momentu pie Kovaļa vārtiem un turpināja ofensīvu. Laba iespēja bija Niklasam Luseniusam, bet pārāks atkal bija viesu vārtsargs. Pirmo noraidījumu 5.minūtē nopelnīja Torpedo un iespēja atspēlēties mājiniekiem. Atkal lieliski nospēlēja mūsu vadošā maiņa, Krišjānim Rēdliham ar metienu no zilās līnijas izlīdzinot rezultātu - 1:1! Labu iespēju brīdi vēlāk neizmantoja Mārtiņš Cipulis - ripa negaidīti atlēca vārtu priekšā, bet mūsu uzbrucējs uzmeta tieši virsū Kovaļam. Diemžēl, bet perioda vidū Dinamo vēlreiz nonāca zaudētājos - pēc Veskes metiena ripa atrada ceļu caur Holta kājsargiem. Aktīvi turpinājumā spēlēja abas komandas, bet rezultāts vairs nemainījās.

Otro periodu veiksmīgāk uzsāka rīdzinieki, vairākas reizes liekot Kovaļam demonstrēt savu meistarību. Tomēr kādā no pretuzbrukumiem Torpedo apspēlēja mūsu aizsargus un kapteinis Varnakovs ar netveramu metienu lika trešo reizi kapitulēt Holtam. Arī turpinājums mūsējiem neko labu nesolīja, jo noraidījumu līdz spēles beigām saņēma Cipulis. Pēc viņa spēka paņēmiena pretinieku hokejistam Potapovam tika pārsista galva un no ledus nācās tīrīt asinis. Piecas minūtes rīdziniekiem jāspēlē mazākumā. Raksturu parādīja mūsējie - Rīgas raķete M.Rēdlihs bija ātrākais cīņā par ripu, aizskrēja līdz pretinieku vārtiem un ar lielisku piespēli ļāva vārtus mazākumā gūt Ankipānam - 2:3! Arī atlikušo mazākuma laiku Dinamo izturēja godam. Drīz vien tribīnes varēja gavilēt vēlreiz, jo Marsels Hosa pārspēja nosegto Kovaļu un panāca neizšķirtu 3:3!

KHL Gagarina kausa spēle, 2012.gada 3.marts. Rīga, Arēna Rīga

Rīgas Dinamo – Ņižņijnovgorodas Torpedo 3:3 (1:2; 2:1; 0:0)

Vārti: 1:23 Krikunovs (Hiršovics, Varnakovs) 0:1; 4:47 K.Rēdlihs (M.Rēdlihs, Sprukts, vair.) 1:1; 9:13 Veske (Jevsejenkovs, Potapovs) 1:2; 24:25 Varnakovs (Krikunovs) 1:3; 27:20 Ankipāns (M.Rēdlihs, J.Rēdlihs, maz.) 2:3; 35:27 Hosa (Luceniuss) 3:3;

Vārtsargi: Kriss Holts – Vitālijs Kovaļs

Metieni: 24-14

Soda minūtes: 29-4

Skatītāji: 10730

Vecumnieku novada dome Vecumnieku novada dome Vecumnieki, Rīgas 29, Vecumnieku p., Vecumnieku n., LV-3933