10.12.2015. 20:15
Latvijas komanda Rīgas Dinamo Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta mačā šodien savā laukumā uzņem Ņižņekamskas Ņeftehimik hokejistus, mēģinot atgriezties pie uzvaru sērijas.

Spēli tiešraidē iespējams vērot televīzijas kanālā TV6. Pēc mača 1.trešdaļas rezultāts ir rīdziniekiem nelabvēlīgs - 0:1. Vārtus guvis Andrejs Sergejevs.

Jau pirmajās spēles minūtēs rīdziniekus no nonākšanas iedzinējos glāba vārtu stabs, bet nākamajā epizodē jau Dinamo mēģināja atklāt spēles rezultātu, tomēr nesekmīgi. Turpinājumā mājinieki kontrolēja spēles gaitu un daudz vairāk izdarīja metienus pa pretinieku vārtiem.

Trešdaļas vidū uz noraidīto soliņa bija jādodas rīdzinieku uzbrucējam Vitālijam Pavlovam, bet viesi nespēja izmantot skaitlisko vairākumu. Tiesa, Ņizņekamskas vienībai tas izdevās, spēlējot vienādos sastāvos, kad 13.minūtē Sergejevs atklāja spēles rezultātu.

Zaudējuši vārtus mājinieki mēģināja atspēlēties, taču atlikušajās perioda sešās minūtēs viņiem tas neizdevās, turklāt pēdējā perioda minūtē Krišjānis Rēdlihs otro reizi šajā duelī atstāja Dinamo mazākumā.

Rīdzinieku treneri mačam pieteikuši 21 hokejistu (divus vārtsargus, sešus aizsargus un 13 uzbrucējus). Salīdzinot ar iepriekšējo maču, sastāvā ir notikusi tikai viena izmaiņa – aizsarga Oskara Cibuļska vietā spēlēs Aleksandrs Jerofejevs. Vārtu drošība arī šovakar uzticēta Jūakimam Ēriksonam.

Rīgas Dinamo komandas sastāvs uz spēli:

Vārtsargi: #30 Joacim Eriksson (#36 Jakub Sedlaček);

Aizsargi: #84 Tomas Kundratek - #9 Krišjānis Rēdlihs, #58 Guntis Galviņš - #16 Steven Seigo, #11 Kristaps Sotnieks - #23 Aleksandrs Jerofejevs;

Uzbrucēji: #10 Lauris Dārziņš (K) - #72 Vitālijs Pavlovs - #19 Miķelis Rēdlihs, #13 Gunārs Skvorcovs - #43 Tim Sestito - #70 Miks Indrašis, #22 Ville Leino - #25 Andris Džeriņš - #87 Gints Meija, #5 Māris Jass - #96 Māris Bičevskis - #32 Edgars Kulda, #12 Roberts Locāns.

Kā zināms, Rīgas Dinamo bija izcīnījusi trīs uzvaras pēc kārtas, tomēr otrdien Latvijas vienība ar 2:3 pēcspēles metienu sērijā piekāpās Čeļabinskas Traktor, gan nopelnot vērtīgu punktu turnīra tabulā.

Tikmēr Ņeftehimik iepriekšējos piecos mačos izcīnījusi vienu panākumu, kad tā piektdien ar 5:3 viesos uzveica Maskavas Spartak. Turpinājumā Ņizņekamskas vienība piedzīvoja divus zaudējumus, pagājušajā mačā otrdien ar 5:6 pagarinājumā piekāpjoties Latvijas izlases aizsarga Artūra Kuldas pārstāvētajai Somijas komandai Helsinku Jokerit.

Iepriekšējo savstarpējo maču komandas aizvadīja oktobra sākumā, kad rīdzinieki piedzīvoja zaudējumu izbraukumā ar 1:3.

Turpinājumā svētdien rīdzinieki savā laukumā uzņems arī Minskas Dinamo no Baltkrievijas, bet pēc tam sekos ar valstsvienību spēlēm saistītais pārtraukums. 22.decembrī rīdzinieki viesosies pie Horvātijas komandas Zagrebas Medveščak, bet gada pēdējā spēlē 28.decembrī uzņems Kaspara Daugaviņa pārstāvēto un Pētera Skudras trenēto Ņižņijnovgorodas Torpedo.

Sezonas pēdējos trijos mēnešos Rīgas Dinamo komandai atlicis kopā aizvadīt vēl tikai sešas izbraukuma spēles, bet pārējos mačus rīdzinieki aizvadīs savā laukumā.

Rīgas Dinamo ar 47 punktiem 38 mačos atrodas 12.pozīcijā Rietumu konferencē, no pirmā astotnieka atpaliekot par desmit punktiem.

Tikmēr Ņeftehimik ar 60 punktiem 40 cīņās ir astotā Austrumu konferencē.

get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]