13.12.2015. 17:30

, LSM.LV - Sports

Pirmo trešdaļu rīdzinieki iesāka diezgan nedroši, ko Minskas “Dinamo” steidza izmantot. Jau spēles piektajā minūte baltkrievu spēlētājs Andrejs Stepanovs apspēlēja Rīgas “Dinamo” vārtu sargātāju Jūakimu Ēriksonu. Neilgi pirms perioda beigām Stepanovam atkal izdevās būt precīzam un viņš dubultoja Minskas komandas pārsvaru.

2. periodā rīdziniekiem izdevās samazināt vārtu deficītu līdz 1:2 – Miķelim Rēdliham izdevās iebakstīt tipu pretinieku sargātajos vārtos. Spēles 33. minūtē rīdzinieki panāca neizšķirtu – kritienā metienu izdarīja Miks Indrašis, ripa trāpīja Timam Sestito pa slidām un ievirzījās pretinieku vārtos.

Taču neizšķirts nebija ilgi – spēlējot mazākumā vārtus sargāja Jakubs Sedlāčeks, tomēr Raienam Veskem izdevās apspēlēt rīdzinieku vārtu vīru.

Trešajā trešdaļā Rīgas “Dinamo” spēlēja mazākumā trīs pret pieciem. Protams, skaitlisko vairākumu izmantoja pretinieku komanda. Mets Elisons dubultoja Minskas komandas pārsvaru. Taču Gunārs Skvorcovs samazināja rezultāta starpību līdz 3:4.

Spēles beigās rīdzinieki centās darīt visu, lai pamatlaikā izlīdzinātu rezultātu. Tika noņemts vārtsargs, taču šāda rīcība noveda pie vēl nelabvēlīgāka rezultāta, jo ripu tukšos vārtos ieraidīja Aleksejs Kaļužnijs.

Šobrīd Rīgas “Dinamo” ar 50 punktiem 40 spēlēs ierindojas KHL Rietumu konferences 12. pozīcijā. Bet Minskas “Dinamo” nu jau ar 62 punktiem ir astotajā vietā.

Nākošo spēli Rīgas “Dinamo” aizvadīs 22. decembrī izbraukumā pret Zagrebas “Medveščak”, bet 2015. gadu komanda noslēgs mājās, krustojot nūjas ar Kaspara Daugaviņa pārstāvēto Ņižņijnovgorodas “Torpedo”.

Sēlijas mežs, orientēšanās sporta klubs Sēlijas mežs, orientēšanās sporta klubs "Dolomīts M", Salas p., Salas n., LV-5230