07.01.2014. 13:00

• Cimermanis priecīgs par KHL jauno spēlētāju limita samazinājumu vakar

Vārtu guvēji: 1:0 Deniss Platonovs (Brents, Ibragimovs) (4:25), 2:0 Kriss Lī (8:03), 2:1 Miks Indrašis, 2:2 Vitālijs Pavlovs.

Maču «Dinamo» uzsāka ar Jakubu Sedlāčeku vārtos, bet jau trešajā minūtē pēc J.Rēdliha pārkāpuma nokļuva mazākumā. Tajā viesi tika pakļauti lielam laukuma saimnieku spiedienam. Lai arī mazākumu «Dinamo» komandai izdevās izturēt, uzreiz pēc tā beigām «Metallurg» hokejisti tomēr izvirzījās vadībā, kad pēc ātras saspēles Sedlāčeku pārspēja Platonovs, kurš veikli pārvirzīja vārtos pretinieka mesto ripu.

Pēc gūtajiem vārtiem mājinieki turpināja uzbrukt ļoti bīstami, un devītajā minūtē pārsvaru dubultoja, kad Lī pēc paša metiena pirmais piesteidzās pie vārtsarga atsistās ripas un raidīja to vārtos.

Pirmo desmit minūšu laikā «Dinamo» hokejisti pa pretinieku vārtiem nebija veikuši nevienu metienu, bet situāciju šķietami vēl vairāk pasliktināja Džeimija Džonsona noraidījums trešdaļas 13.minūtē. Tomēr tajā viesiem izdevās vienus vārtus atgūt, kad izgājienā pret vārtsargu Vasīliju Košečkinu izlauzās Indrašis, gūstot komandas pirmos vārtus. Mazākuma turpinājumā «Dinamo» bija tuvu arī rezultāta izlīdzināšanai, bet pēc tā beigām viesi spēja izmantot sava pārsvara brīdi un panākt 2:2.

Vārtu priekšā teicami cīnījās Kails Vilsons un Pavlovs, kuram bija pa spēkam iedabūt ripu tīklā. Atlikušo pirmās trešdaļas laiku komandas aizvadīja aktīvi, tomēr rezultāts nemainījās. Trešdaļu viesi pēc Arvīda Reķa noraidījuma noslēdza mazākumā.

Rīgas «Dinamo» komandas sastāvs spēlē ar «Metallurg»

Vārtsargi: Jakubs Sedlāčeks (Mikaēls Telkvsists);

Aizsargi: Sandis Ozoliņš - Arvīds Reķis, Kristaps Sotnieks - Mets Robinsons, Jēkabs Rēdlihs - Krišjānis Rēdlihs;

Uzbrucēji: Juris Upītis - Kails Vilsons - Marsels Hosa, Džeimijs Džonsons - Pols Šekura - Miks Indrašis, Roberts Bukarts - Andris Džeriņš - Vitālijs Pavlovs, Marsels Haščāks - Rustams Begovs - Mārtiņš Cipulis, Artūrs Kuzmenkovs.

«Dinamo» komandai šajā mačā nevar palīdzēt aizsargs Georgijs Pujacs, kuram par pārkāpumu (5+20 min.) iepriekšējā spēlē ar Ņižņekamskas «Ņeftehimik» piespriesta divu spēļu diskvalifikācija.

LASI TVNET: Pujacam piespriež diskvalifikāciju, Reķis no soda izvairījies

Abu komandu pirmajā savstarpējā cīņā šajā sezonā uzvaru ar 3:2 pagarinājumā savā laukumā svinēja rīdzinieki.

Pēc spēles ar «Metallurg» Latvijas klubs dodas uz Čeļabinsku, kur trešdien paredzēts mačs ar «Traktor».

Turnīra tabulas Rietumu konferences kopvērtējumā Rīgas «Dinamo» ar 40 spēlēs nopelnītiem 72 punktiem ieņem 4. vietu, kamēr «Metallurg» 41 mačā iegūtais 81 punkts dod 3. pozīciju Austrumu zonā.