01.12.2013. 19:09

Uzvaru ar rezultātu 2:1 izcīnīja «Atlant». Spēlei «Dinamo» treneri bija pieteikuši divus vārtsargus, sešus aizsargus un 12 uzbrucējus. Vārtus mājiniekiem sargāja Mikaels Telkvists.

«Dinamo» decembrī paredzētas septiņas spēles un visas tiks aizvadītas «Arēnā Rīga». Nākamo spēli «Dinamo» aizvadīs 4.decembrī, kad uzņems Jaroslavļas «Lokomotiv».

Teksta tiešraide Pēdējais atjauninājums 19:09 19:09

Spēle noslēgusies ar minimālu Atlant pārsvaru - 2:1. Dinamo rindās labākais šovakar Ščehura.

19:05

Trīs sekundes pirms perioda beigām divas minūtes pret Ozoliņu. Dinamo ofensīvu Atlant hokejisti noturēja.

19:03

Spēlējot 6 pret 4, vairākumu neizdodas realizēt.

19:03

Sākušās pēdējās divas minūtes.

19:02

Ābols pieprasa 30 sekunžu pārtraukumu.

19:01

Kad jāspēlē nedaudz vairāk par divām minūtēm, Atlant komandai divu minūšu noraidījums.

18:53

Vairākumu neizdodas realizēt viesiem. Tikmēr arēnā jau skan Ziemassvētku dziesmas.

18:51

Telkvists ķer ripu pēc metiena no zilās līnijas.

18:48

12.minūtē bīstams moments pie Telkvista vārtiem, bet pēc brīža Džeriņam divu minūšu noraidījums.

18:47

Perioda 8.minūtē tomēr laukumā nāk 4.maiņa - Begovs, Haščaks, Bičevskis.

18:43

Dinamo turpina spēlēt ar trīs uzbrucēju maiņām.

18:40

3.minūtē labā pozīcijā Reķis, bet metiens neizdodas.

18:36

Sākusies trešā trešdaļa, komandas vienādos sastāvos.

18:18

Otrā trešdaļa noslēgusies un viesi joprojām atrodas vadībā - 2:1. Tikmēr noslēgušās pārējās spēles KHL regulārajā čempionātā.

18:10

16.minūtē labas izdevības abām komandām, bet vietā ir vārtsargi.

18:08

15.minūtē ripa bīstami pēc atsitiena no aizsargstikla nokrīt pie Telkvista vārtiem, taču neviens pie tās nav.

18:04

12.minūtē aizturētā soda laikā Dinamo gūst pirmos vārtus. Pēc labas izspēles precīzs Ščehura.

18:00

Ģirts Ankipāns: Rezultāts 0:2 mums par sliktu un uz doto brīdi Atlant hokejisti ir labāki, taču mēs ceram kaut ko mainīt.

17:49

Pirmās trīs minūtes aizritējušas ar nelielu Dinamo pārsvaru, bet reālas vārtu gūšanas iespējas nav bijušas.

17:48

Sākusies otrā trešdaļa, komandas vienādos sastāvos.

17:31

Pirmā trešdaļas noslēgusies ar Atlant komandas diviem gūtiem vārtiem - 2:0.

17:29

Vairākumu neizdodas realizēt arī šoreiz.

17:24

17.minūtē noraidījums Atjušovam, rīdziniekiem skaitliskais vairākums.

17:23

Neviens no aizsargiem nepieskatīja Koļcovu un uzbrucējs no vārtu priekšas pārspēja Telkvistu.

17:23

15.minūtē Atlant panāk 2:0.

17:16

12.minūtē Kablukovs izdara spēcīgu metienu, Telkvists ripu atvaira, taču tā tomēr ielido vārtos. 1:0 Atlant vadībā.

17:09

Arī viesi nerealizē vairākumu, lai gan bija divas labas iespējas. Vienā no tām glāba Telkvists.