23.09.2013. 20:30

• Iguldens: Rīgas «Dinamo» komanda bija labāka katrā aspektā vakar
  • Bārtulis palīdz «Donbass» komandai sagādāt pirmo zaudējumu SKA vakar
  • Gaļimovs, Romanovs un Kovāržs - nedēļas labākie KHL šodien

Vārtu guvēji: 1:0 Juso Hietanens (Brents, Salminens) (20:44 vair.), 2:0 Sakari Salminens (Makarovs, Imonens) (26:21), 1:2 Sandis Ozoliņš (Vilsons, Ņiživijs) (28:05 vair.), 2:2 Vitālijs Pavlovs (Ozoliņš, Hosa) (36:24 vair.).

Abas komandas pirmajās minūtēs apmainījās uzbrukumiem, taču tie nebija sekmīgi. Bīstamākais no tiem bija «Torpedo» uzbrukums, un Jakubam Sedlāčekam nācās rīdziniekus glābt pēc Vojteka Voļska metiena.

Mača trešajā minūtē pazīstamās Latvijas tāllēcējas Inetas Radevičas vīrs Pjotrs Ščastļivijs nopelnīja divu minūšu noraidījumu, dodot iespēju rīdziniekiem spēlēt vairākumu. Tā sākumā Oskara Cibuļska metiens no vārtu priekšas bija nesekmīgs, bet turpinājumā vairs neko bīstamu izveidot neizdevās, kā rezultātā kārtējais Rīgas «Dinamo» vairākums šajā sezonā palika neizmantots.

Turpinājumā abas vienības neizcēlās ar ļoti aktīvu spēli, tomēr mača 13.minūtē spēlē atkal bija jāiesaistās Sedlāčekam, kurš atvairīja bīstamu Tima Brenta mēģinājumu iekarot mājinieku vārtus. Savukārt 18.minūtē labs metiens uz «Torpedo» vārtiem padevās Kristapam Sotniekam, taču precīzi Ņižņijnovgorodas vārtos darbojās Georgijs Gelašvili.

Pēdējā perioda minūtē Sandis Ozoliņš neatļauti grūda pretinieku ar nūju, nopelnot divu minūšu noraidījumu. Līdz ar to noslēdzošās 27 sekundes pirmajā trešdaļā nācās spēlēt mazākumā, tomēr veiksmīgi vārtos darbojās Sedlāčeks, neļaujot «Torpedo» izvirzīties vadībā.

Otro trešdaļu rīdzinieki iesāka ar spēli mazākumā, ko ātri vien vārtu guvumā pārvērta soms Juso Hietanens, izvirzot savu komandu vadībā. Mirkli vēlāk Mikam Indrašim radās izdevība pārspēt Gelašvili, taču Latvijas sportistam tas neizdevās. Ilgi nebija jāgaida līdz «Torpedo» otrajam vārtu guvumam - pie Sedlāčeka atsistās ripas pirmais bija soms Sakari Salminens.

Mača 28.minūtē Rīgas «Dinamo» tika pie iespējas spēlēt vairākumā, jo noteikumus pārkāpa Vladimirs Galuzins, bet viena vīra pārsvaru rīdzinieki realizēja jau desmitajā sekundē - pirmo reizi šosezon izcēlās Rīgas «Dinamo» kapteinis Ozoliņš, viņam rezultatīvi asistēja Kails Vilsons un Aleksandrs Ņiživijs.

Turpinājumā starp abām vienībām jau aizritēja krietni aktīvāka nekā iepriekš, turklāt Rīgas «Dinamo» tika pie iespējas divas minūtes spēlēt piecatā pret trijiem, jo 2+10 minūtes par sitienu galvas un kakla apvidū nopelnīja Vjačeslavs Kuļomins, bet pie divām soda minūtēm tika Pāvels Vaļentenko, kurš ar nūju iesita Artūram Kuzmenkovam.

Lai gan iesākumā Rīgas «Dinamo» neizdevās izveidot nopietnas vārtu gūšanas iespējas, tomēr pēc vairāk nekā minūtes vairākumā Pavlovs pēc Ozoliņa un Marcela Hosas piespēlēm izlīdzināja mača rezultātu.

Pēc vārtu guvuma rīdzinieki turpināja kontrolēt ripu, taču arī «Torpedo» pamanījās izveidot pāris bīstamus uzbrukumus, tomēr otrā trešdaļa noslēdzās neizšķirti 2:2.

Rīgas «Dinamo» komandas sastāvs spēlē ar «Torpedo»

Vārtsargi: Jakubs Sedlāčeks, (Rihards Cimermanis).

Aizsargi: Sandis Ozoliņš - Arvīds Reķis, Mets Robinsons - Kristaps Sotnieks, Rodrigo Laviņš - Oskars Cibuļskis, Edgars Siksna.

Uzbrucēji: Gints Meija - Kails Vilsons - Marsels Hosa, Aleksandrs Ņiživijs - Artūrs Kuzmenkovs - Mārtiņš Cipulis, Vitālijs Pavlovs - Andris Džeriņš - Gunārs Skvorcovs, Juris Upītis - Pols Šekura - Miks Indrašis, Andris Siksnis.

Iepriekšējā spēlē «Dinamo» hokejisti ar rezultātu 6:1 sagrāva Podoļskas «Vitjaz» vienību, kamēr «Torpedo» komanda, kas šajā sezonā ir Austrumu konferencē, uz Rīga devās no Maskavas, kur ar rezultātu 2:1 pieveica vietējo CSKA.

Pēteris Skudra par «Torpedo» galveno treneri kļuva pirms šīs sezonas.

Kājas savainojumu turpina dziedēt uzbrucējs Marsels Haščāks, kurš, visticamāk, nevarēs spēlēt līdz novembra pārtraukumam.

Turnīra tabulas Rietumu konferences kopvērtējumā «Dinamo» ar astoņās spēlēs iegūtiem 18 punktiem pašlaik ir trešajā vietā, bet «Torpedo» septiņos mačos nopelnītie 11 punkti dod 8. vietu Austrumu konferencē.

Pēc šīs spēļu mājas sērijas «Dinamo» dosies uz Tālajiem Austrumiem, kur spēkosies ar Habarovskas «Amur», Vladivostokas «Admiral», Novosibirskas «Sibirj» un Novokuzņeckas «Metallurg».

get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]