26.11.2013. 15:03

• Rīgas «Dinamo» pārtrauc rekordgaro uzvaru sēriju 2013. g. 24. novembris
  • Ābols: Pirmajā trešdaļā spēlējām ļoti neglīti 2013. g. 24. novembris
  • Rīgas «Dinamo» turpina savu uzvaru sēriju 2013. g. 22. novembris

Vārtu guvēji: 1:0 Kails Vilsons (Hosa, Robinsons) (6:36, vair.), 1:1 Veli-Mati Savinainens (Diksons, Smoļenaks) (14:10, vair.).

Maču aktīvāk uzsāka «Jugra» komanda, cenšoties ātri spēlēt rīdzinieku aizsardzības zonā. Vienā no epizodēm kļūdījās Rodrigo Laviņš, kā rezultātā sekoja divi bīstami metieni pa Rīgas «Dinamo» vārtiem, taču abas reizes teicami vārtos darbojās Telkvists.

Lai gan Hantimansijskas klubam piederēja neliela iniciatīva, Mihails Plotņikovs no viesu komandas nopelnīja noraidījumu par sitienu ar nūju Metam Robinsonam.

Rīdziniekiem izdevās vairākumu izmantot jau pēc 19 sekundēm, kas pēc Robinsona un Marcela Hosas piespēlēm ripu Mihaila Birjukova sargāto vārtu devītniekā precīzi meta Kails Vilsons.

Perioda turpinājumā Rīgas «Dinamo» vienībai vēl reizi bija iespēja spēlēt vairākumā, tomēr viena vīra pārsvars netika izmantots, bet pēc tam noraidīts tika Arvīds Reķis, un arī «Jugra» klubam izdevās to izmantot ļoti ātri - jau pēc 21 sekundes rezultātu izlīdzināja Veli Mati Savinainens.

Pēc tam Hantimansijskas komanda turpināja aktīvi uzbrukt un jau pēc pāris minūtēm vēl vienu noraidījumu nopelnīja Reķis. Tā laikā «Jugra» vienreiz bīstami pārbaudīja Telkvista modrību, bet pēc tam paši nopelnīja divminūšu sodu - līdz ar to bija jāspēlē četri pret četri.

Tomēr nedaudz vairāk kā minūti līdz pirmās trešdaļas beigām Robinsons nopelnīja noraidījumu, atstājot Rīgas «Dinamo» mazākumā, taču to mājiniekiem izmantot neizdevās.

Otrās trešdaļas sākumā «Jugra» komanda spēlēja vairākumā, tomēr to izmantot viņiem neizdevās. Pēc tam pretuzbrukumā aizslidoja Aleksandrs Ņiživijs un Miks Indrašis, taču uzbrukumu rezultatīvi noslēgt neizdevās, jo līdz Polam Šekuram, lai viņš ripu raidītu vārtos, piespēle nenokļuva.

Perioda turpinājumā ļoti aktīvi spēlēja mājinieki, izveidojot vairākas bīstamas situācijas uz Rīgas «Dinamo» vārtiem, taču Telkvists vairākas reizes glāba Latvijas komandu, bet pāris minūtes vēlāk noteikumi tika pārkāpti pret Andri Džeriņu, un bija iespēja spēlēt vairākumā.

Viena vīra pārsvaru rīdziniekiem neizdevās izmantot, turklāt «Jugra» tikai retu reizi ļāva Rīgas «Dinamo» ielauzties savā aizsardzības zonā. Arī pēc mazākuma izturēšanas Hantimansijskas hokejisti kontrolēja spēles iniciatīvu, bet rīdziniekiem neizdevās to lauzt.

Perioda izskaņā Plotņikovs bīstami apdraudēja Telkvista sargātos vārtus, taču nesekmīgi, bet pēc tam lieliska izdevība radās Indrašim un Robinsonam, kuri aizskrēja pretuzbrukumā, tomēr tā laikā mājinieku hokejists ietriecās vārtos, tos izgrūžot.

Trešdaļas noslēgumā Rīgas vienībai izdevās pārņemt dueļa iniciatīvu un veikt pāris izspēles pretinieku aizsardzības zonā, taču līdz bīstamai situācijai tās pārvērst neizdevās.

Rīgas «Dinamo» sastāvs mačam ar «Jugra»

Vārtsargi: Mikaēls Telkvists un (Rihards Cimermanis).

Aizsargi: Arvīds Reķis, Sandis Ozoliņš, Mets Robinsons, Krišjānis Rēdlihs, Kristaps Sotnieks, Rodrigo Laviņš un Edmunds Augstkalns.

Uzbrucēji: Vitālijs Pavlovs, Kails Vilsons, Marsels Hosa, Marsels Haščāks, Pols Šekura, Miks Indrašis, Aleksandrs Ņiživijs, Andris Džeriņš, Mārtiņš Cipulis, Rustams Begovs, Māris Bičevskis, Artūrs Kuzmenkovs un Juris Upītis.

Ar «Jugra» hokejistiem «Dinamo» savā laukumā tikās 17. novembrī, toreiz tiekot pie uzvaras 4:3 papildlaikā.

Turnīra tabulas Rietumu konferences kopvērtējumā Rīgas «Dinamo» ar 29 spēlēs izcīnītiem 57 punktiem šobrīd ieņem 3. pozīciju, kamēr «Jugra» nopelnītais 31 punkts tikpat mačos dod 11. vietu Austrumu zonā.

Gada pēdējo izbraukuma maču Rīgas komanda aizvadīs ceturtdien, kad Jekaterinburgā spēkiem mērosies ar vietējo «Avtomobilist». Visas septiņas decembra spēles «Dinamo» aizvadīs savā laukumā.

Aglonas vidusskolas sporta halle Aglona, Daugavpils 6b, Aglonas p., Aglonas n., LV-5304
Ginijatuļina Elvīra Ginijatuļina ElvīraMākslas vingrošana, Spēka Triscīņa, Fitness, Bodibildings, Pilates, Ārstnieciskā vingrošana