29.10.2015. 20:56
Latvijas komanda Rīgas Dinamo Kontinentālās hokeja līgas (KHL) mačā šodien savā laukumā uzņem Jekaterinburgas Avtomobilist vienību, cenšoties tikt pie trešā panākuma pēc kārtas. Dueli no Arēnas Rīga tiešraidē iespējams vērot televīzijas kanālā TV6.

Pēc mača 2.trešdaļas rezultāts ir Dinamo nelabvēlīgs - 2:4. Rīdziniekiem izcēlušies Tims Sestito un Ville Leino. Divus vārtus viesiem guvis Anatolijs Goliševs, pa vieniem Jegors Žuravļovs un Nikolajs Timašovs.

Jau spēles otrajā minūtē rīdziniekiem bija iespēja izvirzīties vadībā, tomēr Mika Indraša metienu no vārtu priekšas tvēra viesu vārtsargs Igors Ustinskis. Tāpat iespēja atklāt mača rezultātu bija Tomāšam Kundrātekam, taču atkal precīzs vārtos bija Ustinskis.

Turpinājumā iniciatīvu pārspēja viesi, taču arī viņi bija nesekmīgi. Perioda 12.minūtē mājinieki gan nonāca mazākumā, kad uz noraidīto soliņa devās Indrašis. Spēlējot vairākumā, viesi izkombinēja metienu uz nepiesegtu vārtu stūri un precīzs bija Anatolijs Goliševs.

Zaudējuši vārtus, Dinamo hokejisti nespēja pārņemt iniciatīvu un viesi izveidoja vēl pāris labas epizodes rīdzinieku aizsardzības zonā. Tas 32 sekundes pirms trešdaļas beigām Rīgas klubam atnesa otro vārtu zaudējumu, kad precīzs no vārtu priekšas bija Goliševs. Pašā perioda izskaņā mājinieki varēja vienus vārtus atgūt, tomēr viesiem izdevās nosargāt savus vārtus neskartus.

Otro spēles periodu Dinamo iesāka ar vārtu guvumu, kad otro dueli pēc kārtas precīzs bija Sestito. Tomēr trīs minūtes vēlāk viesi, pateicoties Žuravļova precīzajam metienam, divu vārtu pārsvaru atjaunoja.

Turpinājumā komandas apmainījās ar bīstamiem uzbrukumiem, tomēr abās situācijās cīņas rezultāts neizmainījās. Tad puslaika 13.minūtē mājinieki atkal nonāca mazākumā, ko izmantoja Avtomobilist hokejisti, pēc Timašova metiena panākot rezultātu 4:1. Tomēr arī Jekaterinburgas vienība pirmo reizi nonāca mazākumā, un četras minūtes pirms otrās trešdaļas beigām Leino vienus vārtus atguva.

Divas minūtes vēlāk viens pret Ustinski izgāja rīdzinieku kapteinis Lauris Dārziņš, tomēr krievu vārtsargs tvēra uzbrucēja raidīto ripu. Atlikušajās trešdaļas minūtēs spēles rezultāts neizmainījās un pārtraukumā Dinamo devās ar divu vārtu deficītu.

Rīdzinieku sastāvā spēlei pieteikts 21 spēlētājs (divi vārtsargi, seši aizsargi un 13 uzbrucēji) un, salīdzinot ar iepriekšējo spēli, sastāvā ir notikušas nelielas izmaiņas. Slimības dēļ spēli izlaidīs uzbrucējs Gints Meija, tādējādi uzbrucēja pozīcijā pieteikts Māris Jass.

Ceturto spēli pēc kārtas vārtos sāka Jakubs Sedlāčeks, bet mača 34.minūtē pēc ceturtās ielaistās ripas viņu nomainīja Jūakims Ēriksons.

Rīgas Dinamo komandas sastāvs uz spēli:

Vārtsargi: #36 Jakub Sedlaček, (#30 Joacim Eriksson); aizsargi: #58 Guntis Galviņš – 9 Krišjānis Rēdlihs, #84 Tomas Kundratek - #16 Steven Seigo, #3 Ēriks Ševčenko - #11 Kristaps Sotnieks; uzbrucēji: #10 Lauris Dārziņš (K) - #25 Andris Džeriņš - #19 Miķelis Rēdlihs, #70 Miks Indrašis - #43 Tim Sestito - #22 Ville Leino, #17 Kaspars Saulietis - #96 Māris Bičevskis - #13 Gunārs Skvorcovs, #5 Māris Jass - #21 Armands Bērziņš - #32 Edgars Kulda, #12 Roberts Locāns.

Vien sestdien Rīgas Dinamo pārtrauca sešu zaudējumu sēriju, izbraukumā ar 3:1 pārspējot Magņitogorskas Metallurg komandu, bet otrdien, aizvadot rezultatīvāko maču ilgā laikā laikā, ar 7:1 savā laukumā sagrāva Hantimansijskas Jugra hokejistus.

Turpinājumā rīdzinieki sestdien viesosies pie aizsarga Artūra Kuldas pārstāvētās Somijas komandas Helsinku Jokerit, bet nākamajā pirmdienā izbraukumā tiksies ar Baltkrievijas komandu Minskas Dinamo. Pēc šī mača sekos nedēļu ilgs nacionālo izlašu pārtraukums, bet pēc tā rīdziniekiem būs vēl četras izbraukuma cīņas un nākamā mājas spēle risināsies vien 24.novembrī.

Spēlē ar Jokerit pēc pusotra gada pauzes Eiropas hokeja laukumos varētu atgriezties Vitālijs Pavlovs, kurš pērn Soču ziemas olimpisko spēļu laikā tika pieķerts dopinga lietošanā, bet nu atgriezies Dinamo rindās.

Pavlovam piespriestā 18 mēnešu diskvalifikācija beigsies 30.oktobrī, bet saskaņā ar Starptautiskā Hokeja federācijas (IIHF) noteikumiem viņš jau šobrīd var pilnvērtīgi trenēties ar komandu.

Kā zināms, Pavlovs nevarēja piedalīties sacensībās, kuras organizē IIHF vai jebkurš tās biedrs. Tomēr šī diskvalifikācija neattiecās uz sacensībām Ziemeļamerikā, kas nav IIHF biedru vidū.

Rīgas klubam joprojām nevar palīdzēt trīs savainotie hokejisti - aizsargi Oskars Cibuļskis un Aleksandrs Jerofejevs, kā arī uzbrucējs Nikolajs Jeļisejevs.

Avtomobilist sezonu iesāka veiksmīgi un arī pašlaik ir starp Austrumu konferences līderēm. Kaut pēdējos septiņos mačos tā guvusi tikai vienu uzvaru pamatlaikā, bez punktiem Jekaterinburgas komanda palikusi vien divās no šīm cīņām.

Rīgas Dinamo 25 dueļos tikusi pie 30 punktiem, atrodoties Rietumu konferences pēdējā, 14.pozīcijā, bet no pirmā astotnieka joprojām atpaliek par deviņiem punktiem.

Savukārt Avtomobilist ar 44 punktiem 27 spēlēs joprojām ir Austrumu konferences vicelīdere.

get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]
Čerņavskis Vladislavs Čerņavskis VladislavsDžudo, Sambo, Džiu-džitsu, Kaujas sambo, MMA