26.08.2013. 20:23

Spēles pirmajās 20 minūtēs neviena no komandām vārtus gūt nespēja, bet pašās trešdaļas beigās divminūšu noraidījumu izpelnījās rīdzinieku kapteinis Sandis Ozoliņš. Kopumā krietni aktīvāki bija viesi, pa Mīkaela Telkvista sargātajiem vārtiem izdarot 12 metienus, kamēr laukuma saimnieki atbildēja ar četriem raidījumiem.

Otrā perioda sākumā Miks Indrašis vairākumā izvirzīja vadībā Rīgas Dinamo, bet jau pēc 70 sekundēm Juris Upītis vienādos sastāvos rezultāta starpību dubultoja.

Jaroslavļas komandas sastāvā spēlē arī viens no Latvijas labākajiem hokejistiem Miķelis Rēdlihs.

Latvijas Dzelzceļa kausa izcīņa 2013.gada 26.augusts. Rīga, Arēna Rīga.

Rīgas Dinamo - Jaroslavļas Lokomotiv 2:0 (0:0; 2:0; 0:0)

Vārti: 24:14 Indrašis (Robinsons, Šehura, vair.) 1:0; 25:24 Upītis (Kuzmenkovs) 2:0;

Vārtsargi: Mīkaels Telkvists - Kērtiss Senfords

Metieni: 12-13

Soda minūtes: 2-2

Komandas turnīra pirmajā kārtā ir sadalītas divās apakšgrupās pa trim vienībām, kas savā starpā izspēlēs apļa turnīru, bet turnīra pēdējā dienā aizvadīs spēles par vietām ar otras grupas komandām.

Turpinājumā otrdien Rīgas "Dinamo" A grupas ietvaros sacentīsies ar Kazaņas "Ak Bars", bet ceturtdien notiks spēles par vietām. Visi "Dinamo" mači sāksies plkst.19.30.

Rīgas "Dinamo" kopējos treniņus uzsāka 11.jūlijā, bet no 21.jūlija līdz augusta sākumam atradās treniņnometnē Valmierā.

Pirmajās divās pārbaudes spēlēs pirms jaunās sezonas Piņķos tika pārspēti Krievijas Augstākās hokeja līgas (VHL) klubi Ņeftekamskas "Toros" un Aļmetjevskas "Ņeftjaņik" attiecīgi ar 8:1 un 3:0.

Pēcāk komanda piedalījās Prāgas turnīrā, kur izcīnīja ceturto vietu tikpat komandu konkurencē. Vispirms Rīgas "Dinamo" ar rezultātu 3:2 pagarinājumā pieveica Kazaņas "Ak Bars" komandu, bet pēc tam rīdzinieki ar 3:4 pēcspēles metienu sērijā piekāpās "Lev" komandai. Savukārt trešajā kārtā, kas bija izšķirošā cīņa par iekļūšanu finālā, "Dinamo" ar 0:1 atzina Ufas "Salavat Julajev" pārākumu, bet cīņā par trešo vietu piekāpās Ufas hokejistiem pēcspēles metienos ar 3:4.

Jau vēstīts, ka 2009.gadā "Latvijas dzelzceļa" kausa izcīņā uzvarēja Rīgas "Dinamo", kas finālspēlē pagarinājumā ar 3:2 uzvarēja "Lokomotiv" komandu, bet nākamajos divos gados sacensībās triumfēja "Lokomotiv". Pusotru nedēļu pēc otrā triumfa "Lokomotiv" komanda cieta traģiskā aviokatastrofā, kurā gāja bojā visi vienības spēlētāji, ieskaitot leģendāro latviešu aizsargu Kārli Skrastiņu. Savukārt pērn par kausa ieguvējiem atkal kļuva rīdzinieki, kas ar 3:1 uzvarēja nu jau atjaunoto "Lokomotiv" ar Rēdlihu ierindā.

Jauno KHL sezonu rīdzinieki 5.septembrī uzsāks savā laukumā ar maču pret Minskas "Dinamo".

Pagājušajā sezonā Rīgas "Dinamo" komanda palika Rietumu konferences pēdējā, 14.pozīcijā, pirmoreiz nekvalificējoties Gagarina kausam. Tomēr Latvijas klubs spēlēja jaunizveidotajā Cerību kausā starp KHL vājākajām komandām, kurā spēja triumfēt.