20.02.2015. 20:30
Cerības iekļūt izslēgšanas spēlēs zaudējusī Latvijas komanda Rīgas «Dinamo», turpinot savu šīs sezonas pēdējo izbraukumu Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārajā turnīrā, piektdien ar 3:1 (3:0, 0:1, 0:0) apspēlēja Horvātijas klubu Zagrebas «Medveščak», sagādājot tam septīto zaudējumu pēc kārtas.

Mača sestajā minūtē rezultātu atklāja Kristaps Sotnieks, kurš rīdziniekus izvirzīja 1:0 vadībā. Aizsargam tie bija viņa piektie vārti šosezon.

Nepilnu minūti vēlāk rezultāta pārsvaru dubultoja Linuss Videls, kurš panāca 2:0 par labu rīdziniekiem. Šajā vārtu guvumā rezultatīvu piespēli nopelnīja «Dinamo» vārtsargs Džefs Delorjē.

Pirmā perioda vidū aizsargs Milans Jurčina guva savus piektos vārtus šosezon, un tādējādi «Dinamo» ieguva jau trīs vārtu pārsvaru šajā mačā - 3:0.

«Medveščak» veica vārtsargu maiņu un otrajā periodā izdarīja vairāk metienus pa vārtiem nekā «Dinamo», kas trešdaļas izskaņā deva rezultātu, kad mājiniekiem vārtus guva Edvins Hedbergs.

Pēc nelabvēlīgiem citu spēļu rezultātiem Rīgas «Dinamo» piektdien zaudēja cerības sasniegt Kontinentālās hokeja līgas (KHL) izslēgšanas spēles. Tas kļuva skaidrs pēc tam, kad divu rīdzinieku konkurentu cīņā «Soči» savā laukumā pamatlaikā nospēlēja neizšķirti 4:4 (1:3, 0:1, 3:0) ar Čerepovecas «Severstaļ», lai gan spēles gaitā atradās iedzinējos ar 1:4.

Vārtu guvēji: 1:0 Kaspars Saulietis (5:59), 2:0 Linuss Videls (Troters, Delorjē) (6:51), 3:0 Milans Jurčina (Indrašis, Genovejs) (10:48), 3:1 Emīls Hedbergs (Tomass, Peletjē) (37:45).

Metieni: 19 - 25

Soda minūtes: 2 - 4

Rīgas «Dinamo» komandas sastāvs mačam ar «Medveščak»

Vārtsargi: #38 Džefs Delorjēr (#36 Jakubs Sedlāčeks);

Aizsargi: #9 Krišjānis Rēdlihs (A) - #44 Oskars Cibuļskis, #5 Čejs Genovejs - #68 Milan Jurčina (A), #11 Kristaps Sotnieks - #23 Aleksandrs Jerofejevs, #28 Ralfs Grīnbergs;

Uzbrucēji: #89 Broks Troters - #55 Linuss Videls - #19 Miķelis Rēdlihs, #10 Lauris Dārziņš (C) - #16 Kails Vilsons - #70 Miks Indrašis, #18 Rodrigo Ābols - #25 Andris Džeriņš - #87 Gints Meija, #17 Kaspars Saulietis - #96 Māris Bičevskis - #13 Gunārs Skvorcovs, #71 Roberts Bukarts.

Iepriekšējā mačā «Dinamo» ar 4:3 mača izskaņā izrāva uzvaru Slovākijā pār Bratislavas «Slovan». Tikmēr «Medveščak», kuras sastāvā atlikuši vairs vien 14 laukuma spēlētāji, piedzīvojis neveiksmi pēdējās sešās spēlēs pēc kārtas.

Pēc šīs spēles Latvijas komanda dosies uz Minsku, kur svētdien gaidāms duelis ar vietējo «Dinamo», bet punkts regulārajai sezonai tiks pielikts otrdien, kad Mitiščos jāspēlē pret Roberta Jekimova pārstāvēto «Atlant».

Teksta tiešraide Pēdējais atjauninājums 22:41 22:41

Rīgas «Dinamo» svin uzvaru ar 3:1!

22:37

«Dinamo» spēlē pilnā sastāvā. Indrašim bija laba iespēja gūt vārtus, taču realizēt savus iespēju neizdevās.

22:35

M.Rēdlihs kavē pretinieku un dodas uz noraidītu soliņu. Divas minūtes vairākumā tagad darbosies «Medveščak».

22:34

Nepilnas piecas minūtes līdz spēles beigām.

22:30

Meija uztriecas virsū pretinieku vārtsargam un sākas attiecību skaidrošana. Tiesnesis nevienam noraidījumus nepiešķir.

22:27

Desmit minūtes līdz pamatlaika beigām.

22:23

Viens pret vienu izraujas Skvorcovs. Tomēr Gunāram neizdodas metiens un viņš ripu triec vārtsargam pret krūtīm.

22:18

Videls izraujas viens pret vienu pret «Medveščak» vārtsargu, taču metiens zviedru hokejista neizdodas.

22:17

Nedaudz aktīvāk noslēdzošajā periodā darbojās mājinieki, cenšoties atspēlēties.

22:14

Otrā trešdaļa sākusies.

21:57

Otrā trešdaļa noslēgusies.

21:51

3:1 vārti! «Dinamo» iesnaužas aizsardzībā un Hedbergs vienatnē no vārtu priekšas samazina rezultātu.

21:47

Meija un Genovejs iziet divatā pret «Medveščak» vārtsargu. Gints izdara piespēli Čejam, taču patraucēt paspēj mājinieku aizsargs.

21:45

Pagaidām diezgan garlaicīgs hokejs abu komandu izpildījumā.

21:36

Burzma un bīstams moments pie «Dinamo» vārtiem. Tomēr Delorjē tver ripu, neatļaujot «Medveščak» gūt vārtus.

21:30

Pagaidām cīņa norisinās līdzīgos ātrumos.

21:28

Ābols skaitliskajā pārsvarā dod iespēju uzspēlēt trešajam un ceturtajam virknējumam. Šīm maiņām nekas prātīgs neizdodas.

21:25

Melnādainais Hedbergs atstāj mazākumā «Medveščak».

21:23

21:05

Pirmā trešdaļa noslēgusies!

21:04

Pēdējā minūtē Murejs klupina K.Rēdlihu. Pirmais vairākums šajā mačā rīdziniekiem.

21:01

«Medveščak» sākuši aktīvāk pielietot spēka spēli, rīdzinieki turas pretim.

20:57

Pēc katastrofālā starta mājinieki neizskatās apmulsuši un dodas uzbrukumā. Pāris labas iespējas arī «Medveščak».

20:49

3:0! Viesi turpina dominēt. Ar spēcīgu metienu no viduszonas izcēlās Milans Jurčina, «Medveščak» vārtsargs šajā epizodē bija bezspēcīgs.

20:45

Pirmajā trešdaļā aizritējušas desmit minūtes.

20:41

2:0 vārti! Videls apspēlē divus pretspēlētājus un skaisti triec ripu vārtu augšējā stūrī. «Dinamo» lieliski iesākuši šo cīņu.

20:39

1:0 vārti! Saulietis viegli ieslido zonā ar plaukstas metienu pārspēj Tomļjenoviču, atklājot cīņas rezultātu.

20:36

Fantastiski nospēlē mājinieku vārtsargs Tomļjenovičs, akrobātiskā veidā atvairot ripu.

20:31 Nu jau oficiāli - Rīgas "Dinamo" zaudē jebkādas, pat matemātiskas, izredzes uz iekļūšanu Rietumu konferences labāko astotniekā.— Jānis Celmiņš (@JanisCelmins) 20:29

Komandas dodas laukumā. Tiek atskaņotas Latvijas un Horvātijas himnas.