03.08.2015. 17:18
Gatavojoties Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārajam čempionātam, uzvaru pārbaudes mačā pirmdien izcīnīja Rīgas «Dinamo» komanda, kas Imantas «Volvo» ledus hallē ar 2:0 uzveica Podoļskas «Vitjaz» vienību.

Rezultātu otrās trešdaļas 13.minūtē atklāja Tims Sestito, raidot ripu tukšos vārtos. Nepilnas piecas minūtes vēlāk pēc lieliskas aizsarga Tomāša Kundrāteka piespēles rezultātu no vārtu priekšas dubultoja Fēliks Šics.

Kā jau ierasts, pēc cīņas tika izpildīti arī pēcspēles metieni, kuros pārāki ar 1:0 bija rīdzinieki. Vienīgo izgājienu realizēja pirmo vārtu autors Sestito.

Jāuzteic šajā mačā «Dinamo» vārtu vīrs Jakubs Sedlāčeks. Čehijas vārtsargs aizvadīja lielisku cīņu, neielaižot nevienu ripu savā sargātajā mūrī.

Pirmajā abu komandu tikšanās reizē Valmierā uzvaru ar 6:2 izcīnīja Latvijas komanda.

Šī Rīgas «Dinamo» vienībai bija jau piektā pārbaudes spēle gatavojoties KHL regulārajam čempionātam. Sagatavošanās posmu rīdzinieki sāka ar 3:1 uzvaru pret Toljati «Lada», kur par galvenā trenera palīgu strādā Artis Ābols. Pēc tam sekoja divas cīņas (3:4, 3:2) pret Novosibirskas «Sibirj» vienību.

Turpinājumā Kari Heikilas padoties no 16. līdz 20.augustam piedalīsies tradicionālajā «Latvijas Dzelzceļa» kausa izcīņas turnīrā.

Rīgas «Dinamo» komandas sastāvs spēlei pret «Vitjaz»

Vārtsargi: #36 Jakub Sedlaček (#85 Joahims Ēriksons);

Aizsargi: #9 K. Rēdlihs - #38 Stīvens Seigo, #12 Guntis Galviņš - #41 Tomāšs Kundrāteks, #11 Kristaps Sotnieks - #44 Oskars Cibuļskis, #3 Ēriks Ševčenko - #23 Aleksandrs Jerofejevs,;

Uzbrucēji: #10 Lauris Dārziņš - #33 Tims Sestito - #22 Ville Leino, #19 Miķelis Rēdlihs - #80 Fēliks Šics - #70 Miks Indrašis, #17 Kaspars Saulietis - #25 Andris Džeriņš - #87 Gints Meija, #69 Nikolajs Jeļisejevs - #79 Armands Bērziņš - #13 Gunārs Skvorcovs.