27.12.2012. 08:25

Augumā ražens divus metrus garš grūti pārspējams vārtsargs Vasilijs Košečkins un atlētiski spēcīga komanda. Rīgas Dinamo ceturtdien pulksten 17 pēc Latvijas laika izbraukuma spēle ar Čerepovecas Severstaļ. Tiešraide Viasat Sport Baltic.

Čerepovecas Severstaļ vada bijušais Vitjaz treneris Andrejs Nazarovs. Līderi ir Krievijas hokeja skolas audzēkņi. Jau oktobra 0:1 zaudētajā spēlē Rīgā dinamieši pārliecinājās, cik grūti ir iedabūt ripu divus metrus garā Košečkina vārtos, kurš šosezon visās 35 spēlēs sargājis Severstaļ vārtus. Uzbrukumā rezultatīvākais ar 26 (10+16) punktiem ir Vadims Šipačovs, kurš Pirmā kanāla kausa izcīņā pēdējā mačā Krievijas izlases sastāvā bija pirmajā maiņā kopā ar Pāvelu Dacjuku un Iļju Kovaļčuku. Pēdējā brīdī ārpus Krievijas superkomandas aptveres palika Jevgeņijs Ketovs, kuram 20 (7+13) punktu. Pirmajā abu komandu spēlē jau otrajā minūtē dūres izvicināja Pahrudins Gimbatovs un Raitis Ivanāns.

Pēc decembra pārtraukuma Severstaļ nolieca Vitjaz ar 1:0 un pēcspēles metienu sērijā pārspēja Dinamo ar 4:3.

get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]