20.01.2015. 13:07

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Tieši spēle 24. decembrī pret CSKA, kas notika Rīgā, bija pagaidām pēdējā spēle, kurā ''Dinamo'' neguva punktus. Nākamajās septiņās spēlēs ''Dinamo'' četras reizes uzvarēja pamatlaikā, vienreiz pēcspēles metienos, kā arī vienreiz zaudēja pagarinājumā un vienreiz pēcspēles metienos.

CSKA 46 spēlēs savākusi 108 punktus.

''Dinamo'' no astoņnieka atpaliek vienu punktu. Astotajā vietā esošajai Podoļskas ''Vitjaz'' ir 63 punkti 48 spēlēs, devītā ir iepriekšējā spēlē pēcspēles metienos ar 4:3 uzvarētā Ņižņijnovgorodas ''Torpedo'' ar 63 punktiem 47 spēlēs, bet ''Dinamo'' ir desmitā ar 62 punktiem 48 spēlēs.

Otrdienas spēles sākums plkst. 18.30 pēc Latvijas laika, un to tiešraidē varēs noskatīties ''Viasat Sport Baltic'' kanālā.

Izbraukumu rīdzinieki noslēgs ceturtdien Čerepovecā pret ''Severstaļ''. Pēc tam sekos piecas pēdējās spēles regulārajā sezonā savā laukumā pirms noslēdzošajām piecām spēlēm izbraukumā.Ginijatuļina Elvīra Ginijatuļina ElvīraMākslas vingrošana, Spēka Triscīņa, Fitness, Bodibildings, Pilates, Ārstnieciskā vingrošana
FTA
Reģistrēties