1:1 Miks Indrašis (Kundrāteks, Leino) (15:17, vair.);

2:1 Gints Meija (Indrašis, Sotnieks) (41:16);

3:1 Tims Sestito (Dārziņš, M.Rēdlihs) (47:24, vair.);

Rīgas «Dinamo» sastāvs mačam pret Novokuzņeckas «Metallurg»

Vārtsargi: #36 Jakubs Sedlačeks (#30 Joākims Ēriksons);

Aizsargi: #9 Krišjānis Rēdlihs (A) - #16 Stīven Seigo, #58 Guntis Galviņš - #84 Tomāšs Kundrāteks, #11 Kristaps Sotnieks - #3 Ēriks Ševčenko;

Uzbrucēji: #10 Lauris Dārziņš (C) - #43 Tims Sestito (A) - #19 Miķelis Rēdlihs, #22 Ville Leino - #87 Gints Meija - #70 Miks Indrašis, #17 Kaspars Saulietis - #55 Fēliks Šucs - #13 Gunārs Skvorcovs, #32 Edgars Kulda - #21 Armands Bērziņš - #71 Roberts Bukarts, #12 Roberts Locāns.

Sezonu «Metallurg» hokejisti sāka gaužām neveiksmīgi, piedzīvojot četrus zaudējumus pēc kārtas. Tiesa, nākamajās divās spēlēs izcīnīta uzvara, turklāt pēdējā no tām ar 4:3 savā laukumā pārspēta Gagarina kausa ieguvēja Sanktpēterburgas SKA.

Tikmēr Kari Heikiles vadītā «Dinamo» komanda izbraukumu sāka ar uzvaru 4:0 Minskā pār principiālo pretinieci «Dinamo», bet nākamajās divās spēlēs 0:5 piekāpās Maskavas CSKA un 1:2 zaudēja Zagrebas «Medveščak».

Teksta tiešraide Pēdējais atjauninājums 17:13 17:13

Spēle noslēgusies! Rīdzinieki izcīna pārliecinošu uzvaru ar 4:1. Nākamais mačs pēc divām dienām pret Novosibirskas «Sibirj».

17:11

Ļjamkins pret Indraši nospēlēt ļoti rupji, saņemot tikai divu minūšu sodu. Rīdziniekiem iespēja gūt piektos vārtus šajā cīņā.

17:09

Nepilnas četras minūtes līdz cīņas beigām. Šobrīd viss liecina, ka «Dinamo» izcīnīs trīs punktus šajā spēlē.

17:07

Miķelis Rēdlihs kļūst par Rīgas Dinamo vēsturē rezultatīvāko spēlētāju - 171 punkts 285 spēlēs. Marcelam Hosam 170 punkti 215 mačos— Ulvis Brože (@UlvisBrozhe)

17:01

Līdz spēles beigām nepilnas sešas minūtes.

17:00

4:1 vārti! Miķelis Rēdlihs apspēlē pretspēlētāju un līdaciņā gūst ceturtos vārtus «Dinamo» labā.

16:55

Rīgas «Dinamo» iztur skaitlisko mazākumu. Taču dažas sekundes vēlāk noteikumus pārkāpj Lauris Dārziņš. «Metallurg» pieprasa 30 sekunžu pārtraukumu.

16:54

Tikmēr citā mačā Oskara Bārtuļa pārstāvētā Vladivostokas «Admiral» otrdien izcīnīja jau trešo panākumu pēc kārtas, ar 4:1 apspēlējot Habarovskas «Amur».

16:53

Par pretinieku turēšanu ar rokām uz noraidīto soliņu dodas «Dinamo» uzbrucējs Fēliks Šucs.

16:50

3:1 vārti! Rīdzinieki gūst savos otros vārtus vairākumā. Tims Sestito, saņemot piespēli vārtu priekšā, apgriežas ap savu asi un ar spēcīgu sitienu triec ripu vārtos.

16:48

Kristaps Sotnieks uzkāpj uz Komaristija nūjas un «Metallurg» spēlēs skaitliskajā mazākumā.

16:46

Indrašis turpina tamborēt pretiniekus un izveido kārtējo bīstamo momentu. Līdz vārtu guvumam nedaudz pietrūkst.

16:42

2:1 vārti! Miks Indrašis teicami apspēlē «Metallurg» aizsargu un izdara metienu, kuru ar kājsargu atvaira Karejevs. Pirmais pie atlēkušās ripas steidz Gints Meija un triec to tukšos vārtos.

16:41

Skaitlisko vairākumu neizdodas mājiniekiem realizēt. «Dinamo» darbojās pilnā sastāvā.

16:39

Trešo periodu «Dinamo» sāk mazākumā, jāizstāvas vēl 53 sekundes.

16:22

Otrais periods noslēdzies. Pēc 40 minūtēm rezultāts neizšķirts - 2:2.

16:20

Ēriks Ševčenko otrās trešdaļas izskaņā nopelna mazākumu rīdziniekiem. «Metallurg» dosies izspēlēt savu otro skaitlisko vairākumu.

16:16

Abas vienības darbojās ļoti pavirši, kas rada daudz pretuzbrukumu.

16:12

Izcilas iespēja rīdziniekiem. Lauris Dārziņš ar Miķeli Rēdlihu veic fantastisku saspēli, taču ripa vārtos negrib krist iekšā. Veiksme šoreiz mājinieku pusē.

16:09

Raiens Stoa bloķē «Dinamo» hokejistu, saņemot divu minūšu sodu. Heikilas padotajiem būs iespēja realizēt otro vairākumu šajā mačā.

16:06

Teicama iespēja Dārziņam. Lauris nomāna «Metallurg» aizsargu un ar plaukstas metienu mēģina pārspēt Karajevu. «Metallurg» vārtsargs turpina būt uzdevumu augstumos.

16:04

Saulietis un Šucs iziet divatā pret vienu «Metallurg» aizsargu. Kaspars izdara piespēli uz labo malu Šucam, kas neapturot ripu met pa vārtiem. Lieliski darbojās Karajevs, atvairot vācu uzbrucēju metienu.

16:01

«Dinamo» pieklibo izeja no savas zonas, kas ļoti traucē uzbrukuma veidošanai.

15:58

«Metallurg» iespiež rīdziniekus aizsardzības zonā un neatļauj «Dinamo» veikt spēlētāju nomaiņu.

15:55

Aizritējušas otrās trešdaļas pirmās trīs minūtes. Pagaidām spēle rit ļoti līdzīgi.

15:51

«Dinamo» un «Metallurg» atgreižas laukumā, cīņa sākusies.

15:50

A photo posted by Dinamo Rīga (@dinamorigaofficial) on Sep 8, 2015 at 5:30am PDT

15:34

Pirmā trešdaļa noslēgusies. Šajās 20 minūtēs rīdzinieki izdarīja 8 metienus, bet «Metallurg» pa Sedlāčeka sargātajiem vārtiem veica 10 raidījumus.

15:28

1:1 vārti! Tomāšs Kundrāteks vairākumā no zilās līnijas izdara metienu un Miks Indrašis pielabo ripas lidojuma virzienu. Mikam otrie vārti šajā sezonā.

15:27

Saulietis revanšējas par savu noraidījumu un nopelna «Dinamo» vairākumu.

15:24

Šobrīd spēles iniciatīva pilnībā pieder «Metallurg» vienībai. Problēmas arī rīdziniekiem sagādā pārvarēt laukuma centru.

15:23

Latvijas komanda spēlē pilnā sastāvā! Vairākums netiek realizēts.

15:20

Kaspars Saulietis iesit pa rokām pretiniekam un saņem divu minūšu sodu.

15:19

Līdz pirmās trešdaļas beigām atlikušas desmit minūtes.

15:17

1:0 vārti! Kazakovs pa laukumu vidu ielaužas «Dinamo» aizsardzības zonā un ar spēcīgu metienu atklāj rezultātu.

15:15

Makarenko nodemonstrē lielisku individuālo meistarību, apspēlē Ēriku Ševčenko un paspēj izdarīt arī metienu. Sedlāčeks spēj piespiest Makarenko raidīto ripu.

15:11

Bukarts no iemetiena apļa ar spēcīgu metienu cenšas atklāt rezultātu. «Metallurg» vārtsargs Karejevs tver ripu.

15:10

Pamatīgu virpuli pie Sedlāčeka sargātajiem vārtiem sarīko mājinieki.

15:07

Pirmajās minūtēs abas komandas darbojas ļoti atraisīti. Vēl viena laba iespēja bija Leino, taču ripa lidot garām vārtiem.

15:04

Bīstams moments uz «Metallurg» vārtiem. Laba iespēja atklāt rezultātu bija Vilem Leino, taču soms nespēj pārspēt mājinieku vārtu vīru.