08.12.2015. 19:01
Ar zaudējumu trīs maču sēriju savā laukumā otrdien sāka Rīgas «Dinamo» komanda, kas «Arēnā Rīga» Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārās sezonas spēlē ar 2:3 pēcspēles metienu sērijā piekāpās Čeļabinskas «Traktor» hokejistiem. «Dinamo» izlīdzinājumu panāca vien 45 sekundes pirms pamatlaika beigām, kad precīzi meta Tims Sestito. Vēl vārtus Rīgas vienības labā guva Guntis Galviņš.

Vārtu guvēji:

1:0 Semjons Afonasjevskis (Kručiņins) (6:03).

2:0 Semjons Kokujevs (Gubarevs, Šarovs) (27:56).

2:1 Guntis Galviņš (Seigo, Indrašis) (37:26, vair.).

2:2 Tims Sestito (Galviņš, Indrašis) (59:15, vair.).

3:2 Antons Gļinkins (65:00 pēcspēles metiens).

21:53

Papildlaiks noslēdzies. 2:2. Sekos pēcspēles metienu sērija.

21:50

Papildlaikā metienus pa vārtiem izdarījuši tikai «Traktor» hokejisti. Puse no 5 minūtēm nospēlētas.

21:47

A photo posted by Dinamo Rīga (@dinamorigaofficial) on Dec 8, 2015 at 11:42am PST

21:44

Pamatlaiks noslēdzies ar 2:2. Sekos papildlaiks.

21:39

Vārti! 2:2. «Dinamo» izrauj izlīdzinājumu. Pēc cīņas vārtu priekšā veiklākais ir Tims Sestito, kurš ieslidina ripu «Traktor» vārtos. Līdz trešā perioda beigām atlika vien 45 sekundes.

21:39

Novākam 2 min. noraidījums. Līdz 3/3 perioda beigām 1:32— Dinamo Riga (@hcDINAMORIGA)

21:36

Sākušās pēdējās divas minūtes trešajā trešdaļā.

21:33

«Dinamo» visiem spēkiem dodas uz pretinieka vārtiem, cenšoties panākt izlīdzinājumu. Pārsvars mājiniekiem ir ievērojams.

21:29

Līdz trešā perioda beigām sešas minūtes. Ar 2:1 priekšā atrodas «Traktor».

21:26

Noraidījums Andrim Džeriņam.

21:25

Lieliska izdevība Miķelim Rēdliham. Brīnumainā kārtā Vasilijs Demčenko glābj savu vienību no vārtu zaudējuma.

21:22

Trešajā trešdaļā aizritējušas 8 minūtes. Dinamo iespēja vairākumā izlīdzināt rezultātu. 1:2— Dinamo Riga (@hcDINAMORIGA)

21:17

Tikmēr citā mačā otrdien Artūra Kuldas pārstāvētā Helsinku «Jokerit» rezulttaīvā cīņā ar 6:5 pagarinājumā apspēlēja nākamo «Dinamo» pretinieci Ņižņekamskas «Ņeftehimik».

21:13

Teju divas minūtes «Dinamo» hokejisti pavada pretinieka zonā, bet rezultātu tas nedod.

21:10

Sākusies trešā trešdaļa.

21:10

Spēli klātienē skatās 4820 skatītāju.

20:53

Otrais periods noslēdzies. Pēc nospēlētām 40 minūtēm ar 2:1 priekšā atrodas «Traktor» hokejisti. Otro trešdaļu «Dinamo» sāks skaitliskajā pārsvarā.

20:52

A video posted by Dinamo Rīga (@dinamorigaofficial) on Dec 8, 2015 at 10:49am PST

20:48

Vārti! 1:2. Vienus vārtus «Dinamo» atspēlē. Lieliski Gunti Galviņu ar piespēli atrada Miks Indrašis, pirmajam rezultāta starpību samazinot līdz minimumam. Galviņš ripu trieca «Traktor» vārtu augšējā devītniekā.

20:46

Ville Leino otro reizi nopelna vairākumu Rīgas «Dinamo» komandai.

20:45

Līdz 2.perioda beigām 5 minūtes. 0:2— Dinamo Riga (@hcDINAMORIGA)

20:40

Lieliska izdevība samazināt rezultātu vairākumā bija Mikam Indrašim. No vārtu zaudējuma «Traktor» glāba Vasilijs Demčenko.

20:38

Vēl viena vairākuma iespēja mājiniekiem.

20:35

Dinamo iespēja atgūt vienus vārtus - vairākums!— Dinamo Riga (@hcDINAMORIGA)

20:33

Pēc «Traktor» vārtu guvuma Čeļabinskas hokejistiem bija vēl vismaz divas labas izdevības palielināt savu pārsvaru.

20:29

Vārti! 2:0. Dubultu pārsvaru «Traktor» rindās panāk vienības labākais snaiperis Semjons Kokujevs. Viņš netraucēts izdarīja precīzu metienu no vārtu priekšas.

20:25

Rīgas hokejisti īsā brīdī veic divus bīstamus metienus pa sāncenšu sargātajiem vārtiem, tiesa, mestās ripas mērķi nesasniedz.

20:25

20:22

Otro trešdaļu «Dinamo» hokejisti iesākuši krietni aktīvāk, biežāk apdraudot «Traktor» vārtus.

20:18

Spēlē atsākusies. Rit otrais periods.

20:01

Pirmais periods noslēdzies. Pēc aizvadītām 20 minūtēm ar 1:0 priekšā atrodas «Traktor» hokejisti.

19:59

Andris Džeriņš izpelnās divu minūšu noraidījumu par nūjas mešanu. Viņš to adresēja Villem Leino.

19:57

Sākušās pirmās trešdaļas pēdējās divas minūtes. Ar 1:0 vadībā atrodas viesi.

19:53

Bīstamu metienu no tālas distances pa pretinieku vārtiem izdara Stīvens Seigo. Ripa lido nedaudz garām vārtiem, trāpot pa vārtu pamatni.

19:48

Cibuļski neatļauti grūž apmalē, atkārtota iespēja vairākumā— Dinamo Riga (@hcDINAMORIGA)

19:46

Mačā aizvadītas 10 minūtes.

19:46

19:43

Pirmā vairākuma iespēja «Dinamo» hokejistiem.

19:39

Vārti! 1:0. Viesi atklāj rezultātu. Teicamu reidu pa laukuma labo malu veica Semjons Afonasjevskis, kurš apspēlēja gan Oskaru Cibuļski, gan Joakimu Ēriksonu, raidot ripu tuvajā vārtu stūrī. 19 gadus vecajam hokejistam šī ir pirmā ripa KHL karjerā.

19:38

«Traktor» neko ievērojamu paveikt vairākumā izvedot nespēj. Spēle turpinās vienādos sastāvos.

19:35

Pēc nospēlētām 2 minūtēm un 52 sekundēm noraidījumu par bīstamu spēli ar augsti paceltu nūju saņem Edgars Kulda. Viņš šo noraidījumu nopelnīja savā pirmajā nomaiņā.

19:31

Valstu himnas atskaņotas. Spēle tūdaļ sāksies.

18:57

Kopumā otrdien notiek sešas KHL čempionāta spēles.

17:58

Rīgas «Dinamo» komandas sastāvs spēlei ar «Traktor»

Vārtsargi: #30 Joakims Ēriksons (#36 Jakubs Sedlāčeks);

Aizsargi: #84 Tomāšs Kundrāteks -  #9 Krišjānis Rēdlihs, #58 Guntis Galviņš - #16 Stīvens Seigo, #11 Kristaps Sotnieks - #44 Oskars Cibuļskis;

Uzbrucēji: #10 Lauris Dārziņš (K) - #72 Vitālijs Pavlovs - #19 Miķelis Rēdlihs, #13 Gunārs Skvorcovs - #43 Tims Sestito - #70 Miks Indrašis, #22 Ville Leino - #25 Andris Džeriņš - #87 Gints Meija, #12 Roberts Locāns - #96 Māris Bičevskis - #32 Edgars Kulda, #5 Māris Jass.

16:32

Tikmēr citā KHL spēlē Vladivostokas «Admiral» bez traumētā komandas kapteiņa Oskara Bārtuļa sastāvā savā laukumā ar rezultātu 0:1 zaudēja Omskas apgabala «Avangard» vienībai.