07.03.2014. 19:04

• Bukmeikeri: Rīgas «Dinamo» sīvā cīņā zaudēs «Donbasam» vakar
  • «Donbass» treneris: Rīgas «Dinamo» ir ļoti nopietns pretinieks šodien
  • Hosam pagājušās nedēļas skaistākais vārtu guvums šodien

Pirmajās spēles minūtēs «Dinamo» hokejisti prata radīt apjukumu mājinieku rindās, bet «Donbass» vēlāk uz to atbildēja ar vairākiem bīstamiem uzbrukumiem, komandām iesaistoties ātrā un agresīvā cīņā. Jau pirmajās minūtēs daudz darba bija gan «Dinamo» vārtsargam Mīkaelam Telkvistam, gan «Donbass» vārtu vīram Maiklam Leitonam.

Laika gaitā «Donbass» hokejistiem vairākas reizes izdevās «saraustīt» rīdzinieku aizsardzību, tomēr allaž droši spēlēja Telkvists. Trešdaļas 13.minūtē par sitienu galvas rajonā Jurim Upītim uz 2+10 minūtēm tika noraidīts Oļegs Piganovičs, un «Dinamo» šo vairākumu ātri izmantoja, kad pēc veiksmīgas cīņas vārtu priekšā savus pirmos vārtus pēc atgriešanās no potītes lūzuma ārstēšanas guva Meija.

Pēc zaudētājiem vārtiem «Donbass» veica jūtamu ofensīvu, tomēr viesi savus vārtus nosargāja. Iespēju atbildēt ar precīzu pretuzbrukumu neizmantoja Dārziņš, bet trešdaļas pēdējā minūtē noraidīts tika Džeimijs Džonsons.

Vārtu guvēji: 1:0 Gints Meija (Šekura, Robinsons) (13:22), 1:1 Petru Virtanens (Laine, Vilsons) (32:25 vair.), 2:1 Klejs Vilsons, (Kašpars, Varlamovs) (35:59).

Rīgas «Dinamo» komandas sastāvs spēlē ar «Donbass»

Vārtsargi: Mikaēls Telkvists (Jakubs Sedlāčeks).

Aizsargi: Sandis Ozoliņš, Jēkabs Rēdlihs, Mets Robinsons, Georgijs Pujacs, Krišjānis Rēdlihs, Kristaps Sotnieks.

Uzbrucēji: Marsels Hosa, Džeimijs Džonsons, Lauris Dārziņš, Marsels Haščāks, Pols Šekura, Mārtiņš Cipulis, Māris Bičevskis, Gunārs Skvorcovs, Aleksandrs Ņiživijs, Juris Upītis, Rustams Begovs un Gints Meija.

Arta Ābola vadītā komanda uz Ukrainu devās ceturtdien. Treneri uz šīm divām spēlēm līdzi ņēmuši 26 hokejistus (3 vārtsargus, 8 aizsargus un 15 uzbrucējus), un mājās palika tikai tie hokejisti, kuri nopietnu savainojumu dēļ komandai palīdzēt nevar.

«Dinamo» nometnē ir savainoti vairāki līderi. Sezona ir beigusies kanādiešu uzbrucējam Kailam Vilsonam, Mikam Indrašim, Oskaram Cibuļskim, visticamāk, arī Arvīdam Reķim.

«Donbass» komanda izslēgšanas turnīrā iekļuvusi pirmo reizi kluba pastāvēšanas vēsturē KHL čempionātā, savukārt «Dinamo» Gagarina kausa izcīņā iekļuva pēc gada pārtraukuma.

Sērija Rīgā turpināsies pirmdien un otrdien.

Vairāki bukmeikeru kantori izteikuši savas prognozes par Rīgas «Dinamo» - Doņeckas «Donbasa» dueli, paredzot visai garu sēriju, bet nelielu priekšroku dod Ukrainas komandai, kas regulāro sezonu noslēdza Rietumu konferences ceturtajā vietā, kamēr Rīgas vienība ieņēma vietu vienu pozīciju zemāk.

Rīga/Lāse-R, volejbola klubs Rīga/Lāse-R, volejbola klubs Uzvaras bulvāris 10, Rīga, LV-1048
Ginijatuļina Elvīra Ginijatuļina ElvīraMākslas vingrošana, Spēka Triscīņa, Fitness, Bodibildings, Pilates, Ārstnieciskā vingrošana