23.10.2013. 20:30

• Rīgas «Dinamo» «bullīšos» zaudē Prāgas LEV 2013. g. 21. oktobris
  • Ābols: Parādījām ļoti vāju sniegumu vakar
  • Rīgas «Dinamo» varonīgi atspēlējas un uzveic «Slovan» 2013. g. 17. oktobris

Vārtu guvēji: 1:0 Pols Šekura (Ņiživijs, Meija) (1:13), 2:0 Pols Šekura (Ozoliņš, Meija) (7:46), 3:0 Roberts Bukarts (Indrašis) (9:19), 1:3 Georgijs Mišarins (9:31), 2:3 Georgijs Mišarins (Žarkovs) (20:14), 3:3 Aleksejs Morozovs (Mišarins, Grigorenko) (36:07 vair.), 4:3 Roberts Bukarts (Indrašis, Sotnieks) (46:49).

Spēli mājinieki uzsāka ļoti sekmīgi, jau pēc nospēlētām 73 sekundēm izvirzoties vadībā. Veiksmīgi viesu aizsardzības zonā saspēlējās Gints Meija un Aleksandrs Ņiživijs, kurš brīdi vēlāk ar acīgu piespēli uz vārtu tālo stabu metiena pozīcijā izvirzīja Šekuru.

Kanādiešu uzbrucējs ar precīzu plaukstas metienu pārspēja Rastislavu Staņu un atklāja cīņas rezultātu. Šis pats trijnieks cīņas astotajā minūtē panāca 2:0 mājinieku labā, kad pēc elegantas Meijas piespēles starp kājām Staņu apspēlēja Šekura, gūstot savus otros vārtus.

Savukārt 35 sekundes vēlāk ātro uzbrukumu ar precīzu metienu noslēdza Bukarts, kurš izmantoja Mika Indraša piespēli un panāca jau 3:0 «Dinamo» labā.

Rezultatīvais spēles ievads drīz vien izpaudās vēl vienos gūtos vārtos, kad minūti pēc Bukarta precīzā metiena Mīkaelu Telkvistu pārspēja Mišarins, viesiem vienus vārtus atgūstot.

Pēc šī pavērsiena cīņa turpinājās ļoti augstā tempā, tomēr rezultāts palika nemainīgs. Pirmās trešdaļas izskaņā mājinieki veiksmīgi izturēja divas minūtes mazākumā, kad teicami savus pienākumus vārtos veica Telkvists.

Otro trešdaļu daudz sekmīgāk aizvadīja viesi, spējot atjaunot cīņas līdzsvaru. Vispirms jau 14.trešdaļas sekundē precīzs bija Mišarins, bet četras minūtes pirms trešdaļas beigām vairākumā 3:3 panāca Morozovs.

Kopumā trešdaļas gaitā laukumā valdīja sīva spēkošanās, abām komandām laiku pa laikam iegūstot iniciatīvu. Rīdzinieku rindās ar veiksmīgām darbībām uzbrukumā izcēlās Ņiživijs, Andris Džeriņš un Indrašis, bet labāko iespēju neizmantoja Marcelsa Hosa, kad haosā pie viesu vārtiem Staņam tomēr izdevās ripu piespiest pie ledus.

Salīdzinot ar iepriekšējo spēli pret Prāgas «Lev» komandu, Rīgas kluba treneri ir veikuši izmaiņas spēlētāju virknējumos. Pirmajā uzbrucēju virknējumā kopā ar Marselu Hosu un Kailu Vilsonu ir atgriezies Vitālijs Pavlovs. Maču izlaiž Vojteks Polāks.

Rīgas «Dinamo» komandas sastāvs mačam ar Maskavas CSKA

Vārtsargi: Mikaēls Telkvists (Rihards Cimermanis).

Aizsargi: Sandis Ozoliņš - Arvīds Reķis, Georgijs Pujacs - Mets Robinsons, Kristaps Sotnieks - Rodrigo Laviņš, Edmunds Augstkalns.

Uzbrucēji: Vitālijs Pavlovs - Kails Vilsons - Marsels Hosa, Aleksandrs Ņiživijs - Pols Šekura - Gints Meija, Roberts Bukarts - Andris Džeriņš Miks Indrašis, Juris Upītis - Artūrs Kuzmenkovs - Gunārs Skvorcovs, Deivids Sarkanis.

Rīgas «Dinamo» ar izcīnītiem 33 punktiem 18 spēlēs joprojām ieņem KHL Rietumu konferences kopvērtējuma trešo vietu, savukārt CSKA ar 32 punktiem 19 mačos atrodas pozīciju zemāk.

Pēc šī mača rīdzinieki sestdien uzsāks četru izbraukuma spēļu sēriju, kurā tiksies ar līgas līderiem Sanktpēterburgas SKA, kā arī Mitišču «Atlant», Jaroslavļas «Lokomotiv» un Čerepovecas «Severstaļ», bet pēc tam sāksies novembra starptautisko spēļu pārtraukums, tāpēc nākamā KHL spēle Rīgā risināsies vien 13. novembrī.