13.01.2015. 21:12
Latvijas klubs Rīgas Dinamo šodien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta mačā uzņem Čerepovecas Severstaļ, cenšoties turpināt savu uzvaru gājienu.Maču tiešraidē pārraida televīzijas kanāls TV6. Pēc spēles...

Maču tiešraidē pārraida televīzijas kanāls TV6. Spēles 3.trešdaļā rezultāts ir 1:0 laukuma saimnieku labā. Vārtus guvis Miķelis Rēdlihs.

Spēles pirmajā trešdaļā neliels pārsvars piederēja Rīgas Dinamo komandai, tomēr neviens no diviem vairākumiem netika izmantots un arī pārējā laikā līdz vārtu guvumam vienmēr pietrūka. Reizi iespēju divas minūtes spēlēt skaitliski lielākā sastāvā ieguva Severstaļ, tomēr arī viņi neko ļoti bīstamu izveidot nespēja un pēc pirmajām 20 minūtēm rezultāts joprojām nebija atklāts.

Otrajā trešdaļā spēle bija daudz ātrāka nekā pirmajā, labus vārtu gūšanas momentus veidojot abām vienībām. 31.minūtē pēc pārkāpuma pret Robertu Bukartu Severstaļ trešo reizi mačā palika mazākumā un šoreiz mājinieki iespēju izmantoja - Bukarts piespēlēja Miķelim Rēdliham vārtu priekšā, kurš nekļūdījās. Šis kļuva par vārtus guvušā latviešu uzbrucēja divsimto punktu KHL karjerā.

Kaut pirmajos uzbrukumos pēc vārtu zaudēšanas aktīvāk uzbruka Severstaļ vienība, tomēr trešdaļas beigās jau samērā liels pārsvars bija Rīgas Dinamo komandai un tā saglabāja vadību ar 1:0.

Zīmīgi, ka rīdzinieki savā laukumā Čerepovecai zaudējuši piecos no sešiem mačiem KHL ietvaros. Vienīgā uzvara izcīnīta 2009.gadā, piedevām toreiz spēle notika pārpildītajā Liepājas ledus hallē, nevis Rīgā.

Mājinieku treneri mačam pieteikuši 22 hokejistus (divus vārtsargus, septiņus aizsargus un 13 uzbrucējus). Neliela savainojuma dēļ maču izlaidīs Kails Vilsons, bet viņa vietā spēlēs Broks Troters. Vārtu drošība uzticēta Džefam Delorjē.

KHL regulārais čempionāts. 2015.gada 13.janvāris. Rīga, Arēna Rīga.

Rīgas Dinamo - Čerepovecas Severstaļ 1:0 (1:0; 0:0; 0:0)

Vārti: 31:17 M.Rēdlihs (Bukarts, Vidells, vair.) 1:0;

Vārtsargi: Džefs Delorjē - Jakubs Štepaneks

Metieni: 14-17

Soda minūtes: 2-6

Skatītāji:

Dinamo sastāvs:

Vārtsargi: #38 Delorjē (#36 Sedlāčeks); aizsargi: #9 Kr.Rēdlihs - #44 Cibuļskis, #5 Genovejs - #68 Jurčina, #11 Sotnieks - #23 Jerofejevs, #61 Augstkalns; uzbrucēji: #71 Bukarts - #55 Vidells - #19 M.Rēdlihs, #10 Dārziņš (K) - #89 Troters - #70 Indrašis, #87 Meija - #25 Džeriņš - #47 Cipulis, #17 Saulietis - #96 Bičevskis - #13 Skvorcovs, #18 Ābols.

Šo mājas spēļu sēriju Rīgas komanda uzsāka pagājušās nedēļas vidū, kad ar 3:2 pirmo reizi šosezon pieveica Somijas klubu Helsinku Jokerit, bet svētdien ar 2:1 tika pieveikta latviešu speciālista Pētera Skudras trenētā Ņižņijnovgorodas Torpedo.

Mājas spēļu sērija tiks noslēgta ceturtdien, kad Rīgā viesosies Sanktpēterburgas SKA, bet pēc tam Rīgas Dinamo uzsāks izbraukuma sēriju.

Latvijas klubs šobrīd izcīnījis trīs uzvaras pēc kārtas, kamēr Čerepovecas komandas rēķinā ir divas neveiksmes pēc kārtas.

Ar 45 spēlēs izcīnītiem 56 punktiem Rīgas Dinamo Rietumu konferences kopvērtējumā atrodas 12.vietā, no labāko astotnieka atpaliekot par sešiem punktiem.

Savukārt Severstaļ ar 59 punktiem atrodami desmitajā pozīcijā.