08.12.2015. 20:07
Latvijas komanda Rīgas Dinamo šodien lūkos pēc ceturtās uzvaras pēc kārtas Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta mačos, savā laukumā uzņemot Čeļabinskas Traktor hokejistus.

Spēli tiešraidē ar komentāriem latviešu valodā var vērot televīzijas kanālā TV6.

Mača 2.trešdaļā rezultāts ir rīdziniekiem nelabvēlīgs - 0:1. Vārtus guvis Semjons Afonasjevskis.

Jau mača sākumā Edgars Kulda atstāja mājiniekus mazākumā, tomēr šīs divas minūtes droši tika izturētas. Septītās minūtes ievadā gan Traktor izvirzījās vadībā, kad jaunais Semjons Afonasjevskis sekmīgi iegāja zonā un raidīja ripu starp Jūakima Ēriksona kājsargiem. Kaut nākamo bīstamo momentu arī izveidoja Traktor, drīz vien par pārkāpumu pret Villi Leino viesi palika mazākumā. Pirmajā vairākumā nekas bīstams netika izveidots, bet drīz vien rīdzinieki tika pie vēl divām vairākuma minūtēm, tomēr arī tās palika neizmantotas.

Kaut pēc vairākkārtējas spēles mazākumā iniciatīvu atkal pārņēma Traktor komanda, trešdaļas pēdējās trijās minūtēs jau aktīvāk darbojās Rīgas Dinamo, kas gan periodu noslēdza mazākumā un iedzinējos ar 0:1.

Šajā mačā Rīgas Dinamo komandā savainojuma dēļ atkal nespēlē Kaspars Saulietis, laukumā atgriezies Roberts Locāns, kurš nespēja iekļūt starp Latvijas U-20 izlases kandidātiem pirms pasaules čempionāta, bet vārtus nu jau kārtējo reizi sargā Jūakims Ēriksons.

DINAMO RĪGA komandas sastāvs uz spēli:

Vārtsargi: #30 Joacim Eriksson (#36 Jakub Sedlaček); aizsargi: #84 Tomas Kundratek -  #9 Krišjānis Rēdlihs, #58 Guntis Galviņš - #16 Steven Seigo, #11 Kristaps Sotnieks - #44 Oskars Cibuļskis; uzbrucēji: #10 Lauris Dārziņš (K) - #72 Vitālijs Pavlovs - #19 Miķelis Rēdlihs, #13 Gunārs Skvorcovs - #43 Tim Sestito - #70 Miks Indrašis, #22 Ville Leino - #25 Andris Džeriņš - #87 Gints Meija, #12 Roberts Locāns - #96 Māris Bičevskis - #32 Edgars Kulda, #5 Māris Jass.

Rīgas Dinamo komanda astoņās novembrī aizvadītajās spēlēs piedzīvoja piecus zaudējumus, turklāt vienīgais panākums, kas tika gūts pamatlaikā, bija pēdējā mačā savā laukumā pret latviešu vārtsarga Edgara Masaļska pārstāvēto un Arta Ābola trenēto Toljati Lada komandu.

Tikmēr divos decembra mačos rīdzinieki svinējuši divas uzvaras. Šī mēneša pirmajā duelī izbraukumā Dinamo pirmo reizi vēsturē uzvarēja Soči komandu, svinot panākumu pagarinājumā ar rezultātu 2:1. Savukārt izbraukumu noslēdza ar 3:2 uzvaru pār Kazaņas Ak Bars spēlētājiem.

Tikmēr Traktor piedzīvojusi jau trīs zaudējumus pēc kārtas, taču pēdējos sešos dueļos uzvara svinēta tikai vienreiz.

Turpinājumā Rīgas Dinamo aizvadīs vēl divas mājas spēles, spēkojoties pret Ņizņekamskas Ņeftehimik un Minskas Dinamo no Baltkrievijas.

Sezonas pēdējos trijos mēnešos Rīgas Dinamo komandai atlicis kopā aizvadīt vēl tikai sešas izbraukuma spēles. Pārējos mačus rīdzinieki aizvadīs savā laukumā.

Rīgas Dinamo ar 46 punktiem 37 mačos ieņem 13.pozīciju, no pirmā astotnieka atpaliekot par desmit punktiem.

Tikmēr Traktor ar 45 punktiem 39 cīņās ieņem 12.vietu Austrumu konferencē, no astotnieka komandu šķir 14 punkti.

Jūras zirgi, Saulkrastu jātnieku skola Zvejniekciems, Upes 6, Saulkrastu p., Saulkrastu n., LV-2161