29.12.2013. 17:33
Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Latvijas komanda Rīgas Dinamo šī gada pēdējā spēlē šodien Arēnā Rīga uzņem Slovākijas klubu Bratislavas Slovan. Spēli tiešraidē iespējams vērot kanālā TV6.

Pēc spēles 1.trešdaļas rīdzinieki zaudē ar 0:1. Vienīgos vārtus ar soda metienu 14.minūtē guva Mihals Bondrka.

Kā ziņots, pirmajā mačā pēc decembra pārtraukuma rīdzinieki sestdien nenoturēja vadību un ar rezultātu 1:2 piekāpās Čehijas vienībai Prāgas Lev. Šajā cīņā rīdzinieku sastāvā atgriezās kanādiešu uzbrucējs Džeimijs Džonsons.

Savukārt šosezon ne pārāk veiksmīgi spēlējošā Slovan komanda piektdien ar 4:2 uzveica Ņižņekamskas Ņeftehimik.

Abu komandu pirmajā šīs sezonas tikšanās reizē 17.oktobrī Rīgas Dinamo tika pie panākuma izbraukumā ar rezultātu 4:3. Rīdzinieki slovākus uzveikuši visos trijos savstarpējos mačos KHL ietvaros.

Rīgas Dinamo sastāvs spēlei ar Slovan:

Vārtsargi: #36 Mikael Tellqvist (#35 Jakub Sedlacek);

Aizsargi: #8 Sandis Ozoliņš (C) - #6 Arvīds Reķis, #80 Georgijs Pujacs - #33 Mat Robinson, #9 Krišjānis Rēdlihs - #11 Kristaps Sotnieks;

Uzbrucēji: #95 Juris Upītis - #18 Kyle Wilson - #81 Marcel Hossa, #41 Jamie Johnson - #38 Paul Szczechura - #70 Miks Indrašis, #77 Marcel Hascak - #25 Andris Džeriņš - #79 Vitālijs Pavlovs, #71 Roberts Bukarts  - #7 Rustams Begovs - #47 Mārtiņš Cipulis.

Dinamo janvārī aizvadīs 12 mačus, astoņi no kuriem notiks izbraukumā. Pēc tam KHL čempionātā iestāsies vēl viens pārtraukums, kas veltīts Soču olimpiskajām spēlēm.

Ar 69 punktiem 37 spēlēs Latvijas klubs pakāpies uz ceturto vietu Rietumu konferences kopvērtējuma tabulā. Trešajā pozīcijā ar 70 punktiem 39 mačos ir aizsarga Oskara Bārtuļa pārstāvētā Doņeckas Donbass vienība.

Savukārt Slovan ar 47 punktiem 37 spēlēs atrodas vien konferences 12.vietā.

Vieglatlētikas klubs Viļāni, biedrība Kultūras laukums 9, Viļāni, Viļānu n., LV-4650