13.11.2013. 19:30

• Ābols: «Dinamo» nenāktu par sliktu vēl viens jauns uzbrucējs šodien
  • Polāks pamet Rīgas «Dinamo» 2013. g. 3. novembris
  • Lieliskais Telkvista sniegums palīdz «Dinamo» apspēlēt «Severstaļ» 2013. g. 1. novembris

Spēle iesākās mierīgā cīņā, tā arī noritēja liela daļa pirmās trešdaļas, komandām neizveidojot daudz bīstamu momentu, bet labākās vārtu gūšanas iespējas bija «Baris» komandai. Tomēr rezultātu 14.minūtē atklāja tieši rīdzinieki - Sandim Ozoliņam ar pirmo metienu neizdevās gūt vārtus, tomēr ripa nokļuva tukšā vārtu stūrī pie Vilsona, kurš nekļūdījās. Ar rezultātu 1:0 arī noslēdzās pirmā spēles daļa.

Tāpat pirmajā trešdaļā neveiksmīgā epizodē traumu guva Krišjānis Rēdlihs, kurš laukumā vismaz uzreiz neatgriezās, un Latvijas klubs turpināja darboties ar pieciem aizsargiem.

Otro trešdaļu «Baris» iesāka ļoti aktīvi un ceturtajā minūtē ieguva iespēju spēlēt vairākumā. Šo mazākumu rīdziniekiem neizdevās izturēt un desmit sekundes pirms tā beigām izcēlās Upers, kurš saņēma ripu vārtu priekšā, metot nekļūdīgi. Tomēr 33.minūtē rīdzinieki atguva vadību, kad, spēlējot vairākumā, pēc skaistas saspēles rezultatīvs bija Ozoliņš. Trešdaļas beigas mājinieki aizvadīja samērā nepārliecinoši un arī zaudēja vārtus, kad 38.minūtē izcēlās Antropovs. Līdz ar to pēc otrās trešdaļas rezultāts bija neizšķirts 2:2.

Vārtu guvēji: 1:0 Kails Vilsons (Ozoliņš, Vilsons) (13:46), 1:1 Dmitrijs Upers (Rudenko, Starčenko) (25:44, vair.), 2:1 Sandis Ozoliņš (Vilsons, Hosa) (32:30, vair.), 2:2 Nikolajs Antropovs (Semjonovs, Žailulovs), (37:42).

Rīgas «Dinamo» komandas sastāvs pret «Avangard»

Vārtsargi: Mikeaēls Telkvists (Rihards Cimermanis);

Aizsargi: Sandis Ozoliņš - Arvīds Reķis, Mets Robinsons - Georgijs Pujacs, Kristaps Sotnieks - Krišjānis Rēdlihs, Edgars Siksnis.

Uzbrucēji: Roberts Bukarts - Kails Vilsons - Marsels Hosa, Aleksandrs Ņiživijs - Pols Šekura - Mārtiņš Cipulis, Marsels Haščāks - Māris Bičevskis - Miks Indrašis, Vitālijs Pavlovs - Artūrs Kuzmenkovs - Gints Meija, Devids Sarkanis.

«Baris» komanda ir viens no šīs sezonas lielākajiem pārsteigumiem KHL čempionātā, jo šī vienība šobrīd atrodas trešajā vietā visu līgas vienību konkurencē. Tik veiksmīgu sezonas sākumu no šā Kazahstānas kluba reti kurš gaidīja.

Iepriekšējās divās spēlēs «Baris» izcīnījusi uzvaru. Arī Arta Ābola vadītā komanda spēlējusi veiksmīgi, no četru spēļu izbraukuma mājās atgriežoties ar iegūtiem deviņiem punktiem.

Turnīra tabulas Rietumu konferences kopvērtējumā Rīgas «Dinamo» ar izcīnītiem 45 punktiem 23 spēlēs šobrīd atrodas trešajā vietā, bet «Baris» nopelnītie 52 punkti tikpat mačos dod 2. pozīciju Austrumu zonā.

Arī nākamās trīs spēles «Dinamo» hokejisti aizvadīs savu skatītāju priekšā. Piektdien uzņems Omskas «Avangard».

Solncevs Valērijs Solncevs ValērijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Pludmales cīņa