19.12.2012. 19:30
Pirmo spēli pēc valstsvienību pārtraukuma Kontinentālās hokeja līgas (KHL) čempionātā šobrīd aizvada Rīgas «Dinamo» komanda, kas savu līdzjutēju priekšā «Arēnā Rīga» tiekas ar Kazahstānas klubu Astanas «Baris». Rezultāts pirmajā trešdaļā ir 1:0 rīdzinieku labā. Maču tiešraidē translē kanālā TV6.

Vārtu guvēji: 1:0 Džeimijs Džonsons (Galviņš, K. Rēdlihs) (2:45 vair.).

Rīgas «Dinamo» komandas sastāvs

Vārtsargi: Mīkaels Telkvists, (Kristers Gudļevskis).

Aizsargi: Guntis Galviņš, Kristaps Sotnieks, Matjē Karls, Rodrigo Laviņš, Mārtiņš Porejs, Arvīds Reķis un Krišjānis Rēdlihs.

Uzbrucēji: Mārtiņš Karsums, Džeimijs Džonsons, Aleksandrs Ņiživijs, Pols Šekura, Aleksandrs Žirū, Kaspars Daugaviņš, Andris Džeriņš, Gunārs Skvorcovs, Māris Bičevskis, Gints Meija, Elvijs Biezais, Miks Indrašis un Vitālijs Pavlovs.

Abas vienības līdz šim KHL čempionātā spēkiem mērojušās bija deviņas reizes, sešreiz panākumu gūstot «Baris» komandai. Turklāt tā ir uzvarējuši četrās pēdējās savstarpējās spēlēs, trijos mačos visai pārliecinoši, neļaujot «Dinamo» gūt nevienus vārtus.

Kazahstānas izlases bāzes klubs

Gandrīz puse no «Baris» spēlētājiem var pārstāvēt Kazahstānas izlasi, bet bez viņiem vēl ir 14 leģionāri - astoņi krievi, trīs kanādieši, trīs amerikāņi, viens soms un viens zviedrs.

Astanā «Dinamo» zaudēja 0:5

Šajā sezonā abas komandas pirmoreiz tikās oktobra vidū Astanā, un «Baris» uzvarēja ar 5:0, bet viena no šā mača spilgtākajām epizodēm bija Raita Ivanāna un Džona Mirastija dūru cīņa, kurā «Dinamo» hokejists bija pārāks.

Turnīra tabulas Austrumu konferences kopvērtējumā «Baris» ar 33 mačos nopelnītiem 50 punktiem pašlaik ieņem 8. vietu, bet «Dinamo» 34 spēlēs sakrātie 32 punkti dod priekšpēdējo, 13. pozīciju Rietumu zonā.

Arī nākamās divas spēles Rīgas «Dinamo» aizvadīs savā laukumā, pirmo no tām sestdien, kad uzņems Latvijas aizsarga Georgija Pujaca pārstāvēto Omskas «Avangard».

Vecumnieku novada dome Vecumnieku novada dome Vecumnieki, Rīgas 29, Vecumnieku p., Vecumnieku n., LV-3933