19.12.2012. 19:57

Rīgas Dinamo trešdien savā laukumā ar spēli pret Astanas Baris atsākuši dalību KHL regulārajā čempionātāMača tiešraidi iespējams vērot kanālā TV6. Pēc spēles pirmās trešdaļas rezultāts ir 2:0 Dinamo labā, vārtus guvuši Džeimijs Džonsons un Andris Džeriņš.

Spēli veiksmīgāk sāka laukuma saimnieki, jau 3.minūtē atlēkušo ripu vārtos ievirzīja Džeimijs Džonsons. Tas notika skaitliskajā vairākumā, kuru mājiniekiem nodrošināja Endrjū Hatčinsona noraidījums. Perioda turpinājumā abas komandas demonstrēja gana aktīvu hokeju, tomēr neliels pārsvars piederēja Dinamo. Uz tablo tas materializējās mača 16.minūtē, kad pretuzbrukumā Andris Džeriņš skaisti apspēlēja Baris vārtsargu Vitāliju Jeremejevu - 2:0! Neilgi pēc tam otrais vairākums mačā Rīgas komandai - tajā izdodas nostāties pretinieku zonā, taču ne izveidot bīstamas situācijas pie Jeremejeva vārtiem. Pirmās 20 minūtes aizvadītas teicami - 2:0.

Treneri šīs dienas mačam pieteikuši septiņus aizsargus un 13 uzbrucējus, un sastāvā ir notikušas izmaiņas. Šodien savu skatītāju priekšā debitē uzbrucējs Vitālijs Pavlovs, kurš spēlē ceturtajā maiņā kopā ar Skvorcovu un Biezo. Salīdzinot ar iepriekšējo maču, izmaiņas ir notikušas visos uzbrucēju virknējumos, un malā šodien palicis Ivanāns, Bukarts un Ankipāns. Kopš otrdienas komandai ir arī jauns kapteinis un asistenti – par komandas kapteini iecelts Mārtiņš Karsums, bet viņa asistenti ir Aleksandrs Ņiživijs un Arvīds Reķis. Vārtus šodien sargā Mikaēls Telkvists.

Pēc Baris 22. decembrī Rīgā viesosies Omskas Avangard ar Latvijas aizsargu Georgiju Pujacu, bet 24. decembrī spēle pret vārtsarga Edgara Masaļska pārstāvēto Hantimansijskas Jugra.

KHL regulārais čempionāts. 2012.gada 19.decembris. Rīga, Arēna Rīga.

Rīgas Dinamo - Astanas Baris 2:0 (2:0; 0:0; 0:0)

Vārti: 2:45 Džonsons (Galviņš, K.Rēdlihs, vair.) 1:0; 15:56 Džeriņš (Meija) 2:0;

Vārtsargi: Mikaels Telkvists - Vitālijs Jeremejevs